Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek mire vágytok jobban?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek mire vágytok jobban? A megértő rendes srácra vagy a domináns alfára?

Figyelt kérdés
Én azt vettem észre ha magamat adom és oda figyelek a nők mit mondanak akkor jobban célt érek, mint amikor megjátszom a nyagképű cinikus alfát.

2022. máj. 29. 13:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%
A kettő nem zárja ki egymást...
2022. máj. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%
A megértő alfára.
2022. máj. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
43%

Ahogy a #2 mondja. De ha még nem rendes és megértő, akkor is rámennek, mert az előző 250 csaj után tudják, hogy ők lesznek a befutő 251., aki majd aztán megszelidíti.

Aztán a 252. és n+1. csaj is pont ugyanezt fogja hinni...

2022. máj. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Akkor szóval csak akkor működik ha nem nyálas talpnyaló ként kedves az ember hanem csak megértő? Vagy a alfa szerep a legfontosabb? Férfias kevesség egyáltalán fontos valamennyire? Engem nagyon érsekelne a véleménytek és köszönöm az eddigi válaszokat
2022. máj. 29. 13:47
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
Nézd, egy férfiba a nők a férfit is keresik. Kell a kedvesség és megértés, ezek alap dolgok a párkapcsolatba mindkét fél részéről. De ahogy a férfi is elvárja a nőtől, hogy nőies legyen, úgy egy nő is elvárja a férfitól, hogy férfias.
2022. máj. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom értelmezni ezt a férfias-nőies dolgot. Nem hiszem, hogy a tulajdonságoknak van nemük.
2022. máj. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
valószinű rosszúl fogalmaztam. Férsiasság az alap dolog szerintem egy férfinál tulajdonságokat nem akartam társítani a nemekhez, attól, hogy figyelmes és kedves valaki azt nem úgy értem, hogy nőies. Alfát pedig nem arra értem, hogy férfias hanem, hogy pl menőzik a pénzével erőt fitogtat, kicsit alázza a nőket, szóval menőzni próbál a nő előtt, tudjátok mikor pl ilyen mondat elhangzik csak úgy random "ezt a rolexet 3milláért vettem"
2022. máj. 29. 14:46
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyeneket miért alfának hívjuk, és miért nem majomnak?
2022. máj. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Jah, a leírt "alfa" inkább hangzik egy nagyképű majomnak.
2022. máj. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom én is régen azt gondoltam, hogy így kell és szörnyen butának érzem magam emiatt néhány lánynál bejött, de azért tettem fel a kérdést, hogy a többiek is akik ezt csinálják meg engem is meg erőssítsen, hogy nem a leg jobb út. :D
2022. máj. 29. 15:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!