Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szálljak be a versenybe vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szálljak be a versenybe vagy értelmetlen?

Figyelt kérdés
Van egy férfi az edzőteremben. Régebben, amikor megismerhettem volna, vőlegényem volt, így offoltam a közelében lenni, pedig láttam a jeleit, hogy tetszem Neki. Ma is láttam, ahogy rám nézett. De Ő nem tudja, hogy kölcsönös, így ma leszólított helyettem mást... 😅😭😅😅😅 Most mit csináljak? Még ma is megnézett, de hirtelen olyan zavarban voltam, hogy nem mosolyogtam rá....Úgy gondolom, hogy ezt elcsesztem. Most telefonszámot cserélt egy másik csajjal, aki odament hozzá.... Na ez az, amire én nőként képtelen vagyok.

2022. máj. 30. 19:29
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
86%
Feltétlen szállj be a versenybe. Megéri egy ilyen nőknél népszerű fasziért küzdeni! Dobd be magad bajnok!
2022. máj. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem inkább egy nőknél sikertelen férfit tegyél boldoggá, ne egy alfahímet, aki bárkit megkaphat.
2022. máj. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
88%
Ha bejönnél neki, akkor valószínűleg leszólított volna és nem a másik csajnál próbálkozott volna be. Lehet megdugna, de kb ennyi. Fszért biztos, hogy nem versenyeznék. Szerintem ez nagyon megalázó, de te tudod. Szerintem csak többet látsz az egészbe.
2022. máj. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
26%
Ha màr csak ez sem megy a többi sem menne. Simán lekörözne bárki.
2022. máj. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod, hogy nem sportszerűen csinálja a csajozást is?
2022. máj. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
11%

#5

Nem mindegy? Jól néz ki, az a lényeg.


Kérdező, addig üsd a vasat, amíg meleg, simán jó vagy még!!!

2022. máj. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
3. Akart 2 évvel ezelőtt, de elszaladtam előle. Mert mit mondhattam volna? Bocsi, baromira bejössz, de nem lehet semmi, mert vőlegényem van és nyáron lesz az esküvő? Ezt nem akartam. Gondolom úgy volt vele, hogy nekem nem tetszik... Most független vagyok...
2022. máj. 30. 19:51
 8/28 anonim ***** válasza:
35%
Véletlen se maradj ki a alfahím megszerzése harcból. Milyen sokat nyomna az egónak ha téged választana a fax nem egy másikat.
2022. máj. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
94%

7-es Mit akart?

Nyilván most sem helyetted szólított le valakit, és cserélt vele számot, hanem mert miért ne, lehet hetente 2x megteszi.

2022. máj. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
9. Most ha egy férfi nem tudja, hogy tetszik egy nőnek vagy úgy gondolja, hogy nem tetszik neki, mert régebben sem adott jelet, Te pl próbálkoznál Nála? Csak kérdezem. Valószínűleg, ha férfi lennék, én nem. Egyébként nem alfahím.
2022. máj. 30. 20:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!