Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szálljak be a versenybe vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szálljak be a versenybe vagy értelmetlen?

Figyelt kérdés
Van egy férfi az edzőteremben. Régebben, amikor megismerhettem volna, vőlegényem volt, így offoltam a közelében lenni, pedig láttam a jeleit, hogy tetszem Neki. Ma is láttam, ahogy rám nézett. De Ő nem tudja, hogy kölcsönös, így ma leszólított helyettem mást... 😅😭😅😅😅 Most mit csináljak? Még ma is megnézett, de hirtelen olyan zavarban voltam, hogy nem mosolyogtam rá....Úgy gondolom, hogy ezt elcsesztem. Most telefonszámot cserélt egy másik csajjal, aki odament hozzá.... Na ez az, amire én nőként képtelen vagyok.

2022. máj. 30. 19:29
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Most, hogy előttem telefonszámot cserélt egy másik csajjal, így már sehogy nem fogom jelét adni. Feleslegesnek érzem.
2022. máj. 30. 23:07
 22/28 anonim ***** válasza:
61%
Akkor elment ez a hajo. Az eletben sokszor van faziscsuszas.
2022. máj. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
22. Van ilyenkor értelme már bármit tenni? Komolyan kérdezem.
2022. jún. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Na igen, ez engem is érdekelne. Mert ha lehet értelme, akkor nem hagynám annyiban. Tapasztalata ebben valakinek?
2022. jún. 7. 11:02
 25/28 anonim ***** válasza:
Amig nem jon ossze vele, addig szabad a vasar. Ha meghozta ezt a dontest, akkor ugyis lepattansz rola. Ha tudtara akarod adni neki, hogy nalad is van eselye, akkor azt most tedd meg. Lehetoleg eleg direkt legyen, a fonom utalas meg jelzesnek gondolt dolgok mar nem elegek arra, hogy megragadd a figyelmet, amikor mar masra koncentral. Es igen, kockazat nelkul nincs szerencse sem. Ha nem lenne tetje a dolognak, akkor nem is lenne akkor truvaj a tarskereses.
2022. jún. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó.

Mostmár hiába mennék oda hozzá... Pedig elhatároztam, ha legközelebb látom odamegyek és megmondom, hogy régóta szimpatikus vagy és szeretnélek megismerni.

De ezzel az a nagy bajom, hogy 2 hete nem láttam. Mivel én is heti egyszer járok és össze-vissz. Tehát elkerüljük egymást. Lehet, hogy 2 hét alatt már elkezdett járni azzal a lánnyal és akkor viszont cink, ha odamegyek ezzel.

2022. jún. 10. 15:04
 27/28 anonim ***** válasza:
41%

#26


Nem akkor szem az, küzdj meg érte bajnok! Megéri!!!

2022. jún. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Nem eszik olyan forrona kasat. A dontes egy hosszabb folyamat eredmenye. Ok meg tuti az elejen tartanak. Masreszt lehet kapott mar olyan jeleket, amik elbizonytalanitottak. Ha nem mesz oda, mindig banni fogod. Ha odamesz, akkor mi lehet a legrosszabb forgatokonyv? Azt mondja, hogy nem? Utana meg hetekig nem latod? Ha latod elforditod a fejed azt kesz. De a lehetoseget ne hagyd eluszni. Sok ember hagyja es megbanja kesobb.
2022. jún. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!