Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szálljak be a versenybe vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szálljak be a versenybe vagy értelmetlen?

Figyelt kérdés
Van egy férfi az edzőteremben. Régebben, amikor megismerhettem volna, vőlegényem volt, így offoltam a közelében lenni, pedig láttam a jeleit, hogy tetszem Neki. Ma is láttam, ahogy rám nézett. De Ő nem tudja, hogy kölcsönös, így ma leszólított helyettem mást... 😅😭😅😅😅 Most mit csináljak? Még ma is megnézett, de hirtelen olyan zavarban voltam, hogy nem mosolyogtam rá....Úgy gondolom, hogy ezt elcsesztem. Most telefonszámot cserélt egy másik csajjal, aki odament hozzá.... Na ez az, amire én nőként képtelen vagyok.

2022. máj. 30. 19:29
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
29%

#9


Te hogy lehetsz ennyire felszínes? Eszedbe se jut, hogy a jóképű férfiak is érző lények és hogy esetleg a hölgyek személyisége olyan lenyűgöző, hogy el merte kérni a telefonszámukat!? Kérdező személyisége is biztos csodálatos lehet, tutira sorra fog ő is kerülni.


Kérdező, ne add fel minden jó lesz csak higgy benne!!!!!

2022. máj. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
70%

"9. Most ha egy férfi nem tudja, hogy tetszik egy nőnek vagy úgy gondolja, hogy nem tetszik neki, mert régebben sem adott jelet, Te pl próbálkoznál Nála? Csak kérdezem. Valószínűleg, ha férfi lennék, én nem. Egyébként nem alfahím."


3-as vagyok. Ha te ezt eldöntötted hogy tutimegabiztos, hogy bejössz neki, akkor miért tetted fel a kérdést? Nem értek veled egyet, de az úgyse releváns, mert az ellenkezőjéről vagy meggyőződve. Most azt várod, hogy azt írjuk, hogy igen, te veled akar lenni és ne add fel a reményt???

2022. máj. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
12. Én ezt egy szóval sem írtam, de látom, hogy néz rám. Minden egyes alkalommal. Nem vagyok vak. És nő vagyok. Tudom, mikor tetszem valakinek. Még akkor is rám pillantott többször is, mikor a másikkal cserélt telefonszámot. Nem vagyok hülye. Tudom, mit látok. Na mindegy.
2022. máj. 30. 20:45
 14/28 A kérdező kommentje:
9. Oda akart jönni 2 évvel ezelőtt, de mivel vőlegényem volt, áthúztam előle a terem másik végébe. Utána már soha többé nem edzett azon a részen, ahol én. Mindig átment a túloldalra...
2022. máj. 30. 20:51
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne mondhattad volna meg neki két évvel ezelőtt, hogy szimpatikus, de nemsokára esküvőd lesz, úgyhogy ez most ennyi?

Ha el futsz előle, az kb azt jelenti, hogy nagyon nem szimpi neked.

2022. máj. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

15. Semmi értelme nem lett volna, mert akkoriban tök esélytelen volt ez a dolog, mivel ráadásul úgy volt, hogy más országba is költözünk.

Mostmeg baromira esz a féltékenység... Ezt már valszeg nem lehet visszacsinálni.

2022. máj. 30. 21:08
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Mert elszaladni előle volt értelme?

Attól, hogy egy férfival nem lesz, nem lehet semmi még válthattok pár kedves szót, mert nem tudhatod később hogy alakulnak a dolgaitok.

2022. máj. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

#16


Ne add már fel ilyen könnyen csajszi, kezdesz felbosszantani. Te is mondtad, hogy 2 éve bejött neki a személyiséged, akkor meg mi a gond!? Kicsit be kell dobnod magad, ennyike. Régen még mikor Oxygenbe jártam gyúrni egyszer egy csaj előttem "gyúrt" leggingsben és ahogy előrehajolt megnyúlt az anyag. Nem volt alatta bugyi leggings meg kvázi átlátszó lett. Felnőtt nő meg pontosan tudja mit csinál... Nyilván nem nekem eregette magát, hanem valamelyik kopasz köcsögnek (vagy az összesnek), de azt meg kell hagyni, hatásos volt. Szerintem csak simán vesd be a bájaidat. Jó lesz csajszi!!!

2022. máj. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Essél el előtte, dobd ki a taccsot, ő biztos lesz olyan udvarias, hogy felsegít. Aztán lesz közös téma amin beszélgethettek.
2022. máj. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Mindket nemnel a figyelem felkeltesevel indul a kapcsolat. Ugy latom o jelet adta es te sikersen vetted is. Te hogyan probalod jelezni neki, hogy szabad a palya?
2022. máj. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!