Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A szép nők tényleg rengeteg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép nők tényleg rengeteg leszólítást kapnak vagy nem is olyan sokat, amelyik kulturált formában is történik?

Figyelt kérdés
Most azt hogy az útburkoló munkások utána fütyülnek ne tekintsük ismerkedésnek. Meg azt se ha valami nagyon részeg csávó egy buliban leakarná smárolni. Inkább a kulturált, ténylegesen érdeklődő ismerkedésre gondolok, mikor egy intelligens férfi próbál meg közeledni hozzájuk. Ilyenből is tényleg olyan sok van? Mert azt is lehet olvasni, hogy sokszor csak a tahók mernek kezdeményezni és a normálisabb férfiak nem, mert kevésnek érzik magukat.

2022. jún. 1. 14:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
10%
Sok van.
2022. jún. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%
Relatív kinek mi a szép. Én csúnya és pici vagyok, mégis sok pasi szokott nyitni felém.
2022. jún. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
11%

Nyilván.


"normálisabb mert kevésnek érzik magukat"

Ezt a baromságot régen egyszer kitalálta valaki és azóta is a köztudatban van... Meg ugye tudod nők nem normális férfit keresnek, hanem jóképűt, többi az másodlagos.

2022. jún. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
62%
Olyan kis primitiv, gyerekes amikor az embereket, jelen esetben a ferfiakat osztod normalisra meg tahora. Persze kerdezokent, te a normalis csoportba sorolod magad. Aki nem taho az mar normalis? Intelligens? Kulturalt? Tavolrol sem.
2022. jún. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
95%
Attól,hogy jóképű,még lehet normális.Sokat kapok,eddig is sokat kaptam.Viszont már öregszem,remélem kevesebb udvarlóm lesz.Mondjuk csak az idiótákkal van baj,azok nem értik a nemet.
2022. jún. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ez kisugárzáson múlik inkább. Hogy mennyire tűnik a másik közvetlennek, nyitottnak.
2022. jún. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
96%

Felém nagyon kevés pasi nyílt eddig személyesen,mondjuk zárkózott is vagyok.

Én úgy gondolom,hogy kisugárzáson is múlik,illetve olyan is van,hogy egy nő túl vonzó és nem mernek kikezdeni vele,félnek a visszautasítástól vagy nem gondolják magukat egyenrangúnak vele,így be se próbálkoznak inkább.

2022. jún. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
50%

#7


Rosszul gondolod. Szép nők népszerűek mindenhol. Jóképű haverjaim, akiknek van esélye ilyen nőknél lazán szedegetnek ilyeneket össze munkahelyen, szórakozóhelyen, Tinderen...

2022. jún. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
97%

8-as. Ez férfi függő.

Vannak jóképű pasik,akik nyitnak,vannak,akik nem olyan bátrak.

Nekem ezt már többen mesélték,hogy nem mertek nyitni egy hölgy felé,mert elérhetetlennek tűnt.

Nem mindenki egyforma :)

2022. jún. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
95%

3.


Szerintem olyan ember nyugtatja magát ezzel, akinek nincs nagyon önbizalma.


Sok nőt nem a külső fog meg, inkább egy szép szem, jó humor, szép mosoly, kedvesség.


Az már másodlagos hogy neked a külső az első és felszínes is lehetsz. :)

2022. jún. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!