Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A szép nők tényleg rengeteg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép nők tényleg rengeteg leszólítást kapnak vagy nem is olyan sokat, amelyik kulturált formában is történik?

Figyelt kérdés
Most azt hogy az útburkoló munkások utána fütyülnek ne tekintsük ismerkedésnek. Meg azt se ha valami nagyon részeg csávó egy buliban leakarná smárolni. Inkább a kulturált, ténylegesen érdeklődő ismerkedésre gondolok, mikor egy intelligens férfi próbál meg közeledni hozzájuk. Ilyenből is tényleg olyan sok van? Mert azt is lehet olvasni, hogy sokszor csak a tahók mernek kezdeményezni és a normálisabb férfiak nem, mert kevésnek érzik magukat.

2022. jún. 1. 14:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
38%

"inkább egy szép szem, jó humor, szép mosoly, kedvesség"


Ronda nők szokták áltatni magukat ilyenekkel kvázi ideológiát gyártva maguknak, amivel magyarázhatják másoknak ők miért álltak le rondával. Közben azért, mert ez a maximum, amit tudnak ;).

2022. jún. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

11.


Nem ismersz, viszont én tudom mi a különbség érték és felszinesseg között. ;)


Ha ennyire okos vagy, szívesen várok egy szelfit rólad pmben.

2022. jún. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

#12


Ronda ember nem küldözget magáról képeket idegeneknek, biztos megérted. Amúgy legközelebb, ha tényleg okosabbnak akarsz tűnni nálam, tegyél a "na" indulatszó után vesszőt, "csillagvirág" ;).

2022. jún. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van! Nincs szükségem "bizonyítékra".

A sorokból csak úgy süt a rosszindulat, elkeseredettség. Megértem hogy más hibát nem tudtál találni az üzenetben, ezért kiemelten hogy kifelejtettem egy vesszőt. Örülök hogy ennyire rá érsz, legalább neked van szabadidőd. ;)


Viszont.. hogy megértsd, - mivel eddigi írásom alapján nem sikerült értelmezni amit mondani szerettem volna - miért nem a külső az elsődleges, egy dekoratív nő számára sem.


- A külső mulandó, nem az alapján választanak párt azok, akik vélhetően hosszútávra keresnek kapcsolatot és számukra nem mérvadóak a felszínes külsőségek


- Mindenki képes változtatni a külsején, akár vagy rossz irányba, ez mindenki egyéni döntése.


- Ha valaki elkezd járni egy utat, az az ő választása. Lehet ez - edzés, akár az önpusztítás. Mindenkinek van egy alapja, amivel tud gazdálkodni. Bővíteni, vagy rombolni azt. -


- Utána gondolom jönne az anyagi rész, igaz? Nem mérvadó. Mindenki számára ott az a kiskapu, amiben örömét leli és közben pénzt keres. Lehet az bármi, akár egy hobbi, utána hivatás.


- Szexuális vonzalom. Érdekes, erre csak azt tudom írni, a hasonló emberek vonzzák egymást.

Zsák a foltját. :)


Oh, és még valami! Mielőtt lerondázol valakit, gondold át hogy érdemes-e nőkön levezetni a feszültséget, ami azért gyűlik benned, mert sok kudac ért. :)

De tudod mit? Engem nem zavar.

Tartom magam annyira műveletnek és dekoratívnak, hogy nem ez fogja meghatározni a megítélésemet magamról. Igazából kíváncsi lettem volna, hogy mire fel a nagy egó, de ez van. 🥹😘😘

2022. jún. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%

"miért 𝗻𝗲𝗺 a külső az elsődleges, egy dekoratív nő számára sem."


Akkor majd szólj, ha láttál csúcskategóriás nőt rondával. Én is szólok majd neked, ha láttam csúcskategóriás férfit ronda nővel :).

2022. jún. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ha a feleségemnek van olyan képe feltōltve a photofeelerre, amin 9,8-at kapott, meg jópar 9.x-es képe is van, míg nekem egy van, az is 4,9, akkor mi minek számítunk?
2022. jún. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
30%

#16


Nők online mindenhol kegyetlen hátszélben vannak. Nem állítom, hogy a csajod ronda vagy ilyesmi, de én nem venném komolyan azt a számot. Veled egy szinten lehet (ha csak nem vagy extrém gazdag), nők alacsonyabb szintűvel nem állnak le soha, miért tennék...

2022. jún. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
94%
Én tisztában vagyok az értékeimmel. Sokan irigykednek is rám. Pedig csak tudom mi kell egy nônek.
2022. jún. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
42%

18.


Minden férfi tudja, aki odafigyel a másikra és kedves.

Szerintem. :)

2022. jún. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!