Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért zárkózik el szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zárkózik el szinte minden nő a futókalandoktól?

Figyelt kérdés

Facebook társkeresős tapasztalatomat írom le. Felregisztráltam, mert igen szeretnék futókalandot és nem gondolom, hogy emiatt rosszul kellene magam érezni. A matchek számára nem igazán panaszkodom, csak egyszerűen nem írnak vissza, ami viszont zavar. Persze nyilván egy része azért nem ír vissza, mert nem is nézi a FB-ját és külön értesítést meg lehet nem is kapnak arról, hogy üzenet érkezett. De aki nagy nehezen visszaír, 1-2 egyszavas üzenet után már el is tűnik örökre. Volt, akivel tovább tudtam jutni, meg is volt beszélve a találkozó, amit viszont a leányzó folyamatosan lemondott, majd végül közölte, hogy most ő nincs olyan állapotban, hogy találkozzon. Tudomásul vettem.

Nem vagyok kíváncsi a "te rontottad el, nem nézel ki elég jól" típusú válaszokra, ugyanis tudom, hogy hogy illik egy beszélgetést kezdeni és mikor szabad rátérni a randizásra, valamint nincs problémám a külsőmmel. Mások tapasztalataira vagyok inkább kíváncsi, hogy ti mit írtok, hogyan próbálkoztok.



2022. jún. 2. 13:13
1 2 3 4 5 6 7
 21/69 anonim ***** válasza:
100%
Most őszintén... Ha már egyéjszakás kalandot szeretnék nőként, akkor legyen nagyon jóképű, más tulajdonsága miért érdekelne? Ha csak szex, akkor szép test, szép arc. Csúnyát bárhol kapunk. Ja, és legyen közel. Ha ezeknek megfelelsz, találsz, ha nem, nem
2022. jún. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/69 anonim ***** válasza:
97%

Azok a nők, akik futókalandot keresnek, ÁLTALÁBAN személyesen teszik, ahol ki tud alakulni egyből a vonzalom.

Nektek, férfiaknak pedig azt kéne tudomásul venni, hogy egy futó kaland kevés nőnek nyújt élvezetet. Van, akinek nyilván igen, de ha megnézel statisztikákat, hány nőnek van orgazmusa, siralmas számokat fogsz látni. Egy nő nehezebben élvez el, és az is nagyban függ attól, hogy a férfi mennyire figyelmes, mennyire jó az ágyban. Ami meg ugye zsákbamacska. Egy rossz élményt meg nem feltétlenül akar az ember lánya megkockáztatni, főleg egy random tinderes pasassal, akivel még az is lehet, nem fog vonzódni. Aki kapcsolat nélkül akar szexelni, szerintem inkább tartós szexkapcsolatban gondolkodik, mint egyéjszakás kalandban.

2022. jún. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/69 anonim ***** válasza:
14%

"A nők igen nagy többsége azzal akar csak szexelni, akibe szerelmes"


Ez a kijelentés minden, csak nem igaz. Ha ez így lenne, akkor senki sem menne szórakozóhelyre, márpedig azért mennek oda a pasik, mert tudják, hogy ott biztosan találnak szexuális partnert. A Balaton Sound-on, Sziget Fesztiválon is rendszerint szexkalandok történnek, full ismertelenekkel.


És akkor még nem beszéltük a "barátság extrákkal" vagy a sima szexkapcsolatokról. Vagy a gigantikus méretű szexiparról.


Te szeretnéd a nőket romantizálni, hogy megfeleljen a sztereotípiáknak, de ez nem fog menni. A nők sosem voltak olyan prűdek, mint ahogyan el akarják hitetni.


Casanova is leírta a naplójában azt az esetet, amikor két apácalánnyal volt viszonya, akik tudtk egymásról, és ebben az esetben a 18. században vagyunk.

2022. jún. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/69 anonim ***** válasza:
7%
#20 Hagyjuk már a nők ilyen jellegű felszopását. Ők is emberek, nem egy külön állatfaj aki csak házasság után hajlandó szexelni 4 miatyánk és 6 birkaáldozás után.
2022. jún. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/69 anonim ***** válasza:
88%

Én sem föltétlenül értek egyet azzal, aki szerint a nők csak és kizárólag a lángoló szerelem rózsaszín ködében hajlandóak szexelni. Azért látunk néhány ellenpéldát... :D


Ugyanakkor igazat kell adnom a 21-es és a 22-es válaszolónak. A női szexualitás - ha nem is olyan romantikus, mint ahogy azt egyesek itt előadják - mindenképpen különbözik a férfiak nemi működésétől. Az a benyomásom - de javítsatok ki, ha tévednék -, hogy egy átlagos férfi számára egy okésan kinéző, korban megfelelő és kábé normálisan viselkedő csaj abszolút elfogadható szexpartner. Lehet, hogy a párkapcsolathoz több kell, de egyszeri szexhez elmegy.

A nők számára viszont tényleg kell 'valami'... Vagy egy elsöprően jó személyiség, vagy a hosszútávú kapcsolat biztonsága, vagy a lángoló szerelem rózsaszín köde, vagy egy szuper szexi test vagy (egyesek számára) pénz. Ha egyik sincs - szex sincs. Én legalábbis ezt tapasztalom saját és a nőtársaim életében.

2022. jún. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/69 anonim ***** válasza:
7%

"A női szexualitás - ha nem is olyan romantikus, mint ahogy azt egyesek itt előadják - mindenképpen különbözik a férfiak nemi működésétől"


Nincsenek olyan nagy különbségek, mint hiszik. A férfiaknak a külső a fontos, ha egy csaj jól néz ki, már szexelnének vele.


A nők ezzel szemben vonzódnak a hatalomhoz, a hírnvévhez (lásd a grupikat, pl. az azahriah botrány kapcsán), vagy a magabiztossághoz. Tehát nekik inkább a belső értékek kellenek, de nem kell szerelem ide sem, nincs szükség rá.


A nőcsábászokkal sem azért fekszenek le, mert szerelmesek, hanem mert egyszerűen vonzó a pasi, azt kész. Tudják, hogy nem lesz belőle komoly kapcsolat.

2022. jún. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/69 anonim ***** válasza:
100%

26

Ha megfigyelted, én is pont arra hívtam fel a figyelmet, hogy a nők nemcsak a szerelem miatt akarnak szexelni valakivel, de természetesen a szerelem is egy azon tényezők közül, amelyek szexuálisan vonzóvá tesznek valakit. Ezt kár tagadni.


És én tényleg úgy vettem észre, hogy a férfiak többsége az átlagos csajokat is lefektetné. Lehet, hogy nem tepernek értük, meg nem róluk álmodoznak, de ha adott lenne a lehetőség, akkor nem utasítanák vissza. Ezt már jópár pronyó értésemre adta az utcán, pedig elhiheted, nem én vagyok Plavin Barbi reinkarnátuma. Nők körében azért nem sűrün fordul elő, hogy hót átlagos, vadidegen férfiaknak tegyenek szexuális ajánlatot minden előzmény nélkül.

Megjegyzem, ezzel semmi probléma nincs. (Mármint a szexuális működéssel - a catcalling undorító.) Kicsit másképp vagyunk összerakva, és úgy látom, hogy a férfiak elvárásai a sima, érzelmektől és kötöttségektől mentes szex kapcsán alacsonyabban vannak, a nőknek meg kell valami plusz. Hosszútávra meg nyilván ti is jól megnézitek, hogy kit engedtek be az életetekbe.

2022. jún. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/69 anonim ***** válasza:
94%

"akkor azt kaptam volna meg, hogy bunkó paraszt vagyok és ez nem így működik. "


Igen, mert a többség nem azt keres. És ha kiírod, akkor megkíméled magad a felesleges köröktől.

2022. jún. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/69 anonim ***** válasza:
62%

Nincs olyan hogy nők. Az emberek nem egyformák, ahogy a nők sem.

Valakinek simán bejön az egyéjszakás kaland, a szexkapcsolat, a barátság extrákkal. Ez teljesen rendben is van. Viszont vannak olyan nők is akik erre képtelenek.

Én pl. ilyen vagyok, és jó értelemben véve irigyelem azt, aki csak úgy összeszed valaki a Balaton Sound-on és ismeretlenül szexelnek egyet. Tényleg vannak olyan nők akik csak komoly párkapcsolatban tudják elképzelni magukat, és csak olyannal tudnak szexelni akivel tartósan együtt vannak.

Egyik verziót sem kell elítélni. Ez teljesen az adott egyén személyiségétől függ.

A kérdezőnek is olyan személyiségű nőt kellene keresni aki alkalmas a futó kalandra. De ezt el kell mondani az elején, mert ha később derül ki akkor azok a nők akik erre nem alkalmasak, azok le fognak lépni.

2022. jún. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/69 anonim ***** válasza:
60%

De van olyan, hogy nők, ahogyan van olyan, hogy férfiak is.


Ha nem lenne, akkor értelmetlen lenne nemekről beszélni.

2022. jún. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!