Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnétek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy olyan sráccal, akivel minden klappol csak a szex nem?

Figyelt kérdés

Egy ideje ismerjük egymást. Amikor szakítottam az exemmel egyre többet kezdtünk el beszélgetni, aztán beleszerettem. A személyisége, a humora, az ahogy bánik velem, az intellektusa, a beszélgetéseink és a programjaink mind tökéletesek. Érzem a "pillangókat", amikor találkozunk. Elkezdtünk igazán közel kerülni egymáshoz és lefeküdtünk tegnap. Rettenetesen kicsi a pénisze. Tudom, hogy azt mondjuk, hogy nem a méret a lényeg, de tényleg nem kielégítő. Viszont kompenzálta nyalással és ujjazással, amiket jól csinált és tök türelmes volt, tényleg megvárta amíg elmegyek. Ettől függetlenül egyébként ugyanúgy várom, hogy találkozzunk, mert tényleg kedvelem, annyira csodálatos ember. Viszont nem tudom, hogy ez a későbbiekben okozhat-e komoly problémát vagy azért áthidalható lenne.

(24N)


2022. jún. 4. 22:42
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
13%

Én is kíváncsi lennék

Most a méret alapvető vagy áthidalható?

Ha volt orgazmusod akkor mi a gond?

Érdekes kérdés!

2022. jún. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
72%
Rettentően kicsi? Mégis mekkora? Ha teszem azt, hogy 15, akkor veled van a probléma nem vele.
2022. jún. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
85%

Nem hiszem, hogy meg kellen említeni érdemben, hogy megvárta amig elméssz, hiszen ez minimum, te is ugyanezt megtetted vele, mégsem kapsz dicséretet.

Nagyon alacsonyan van a léc lányok.

Egyébként ha együtt akartok maradni, akkor valószínűleg le kell mondanod a kielégítő szexről, mert nyilván az ujj meg nyelv az nem elég.

Bár vannak ilyen szilikon, pénisze húzható szex játékok, direkt ezzel a céllal, annak utána nézhetsz ha gondolod.

2022. jún. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:

2. nyilván nem vettem elő a centit, kb ilyen 10-12cm-re tippelnék.


3. Nyilván nemcsak azok a jó tulajdonságai, amiket felsoroltam. Napestig sorolhatnám, tényleg jó ember. A tippet pedig köszi, utána nézek.

2022. jún. 4. 23:17
 5/47 anonim ***** válasza:
22%

Általában férfiaknak kell ezt mondani, de nőknél is előfordulhat, hogy ebben változást kell magukban kezdeményezni:


Ne legyél ennyire szexközpontú!


Hosszú távon magadnak és az emberi kapcsolataid minőségének is ártasz vele.

2022. jún. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem bele fogsz unni ebbe. Ahogy száll fel a rózsaszín köd, úgy lesz egyre kevésbé elviselhető ez a maszatolás.
2022. jún. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
38%
Ha minden másban ennyire tökéletes társ, akkor én ezért nem szakítanék vele. :)
2022. jún. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is péniszköpeny jutott eszembe mint lehetséges megoldás, persze arra nincs garancia, hogy mindkettőtöknek megfelelő lesz, de egy próbát megérhet, csak ne szégyelld felhozni.

A "rettenetesen kicsi" alapján azt hittem, valami 10 centi alatti méretről van szó, a 10-12-re ezt inkább nem mondanám, mert itt már a 15 centiseknek is irreális komplexusaik vannak. (Ez nem jelenti azt, hogy ne lenne jogod olyannal lenni, akivel tényleg kielégítőek az együttlétek számodra is.)

2022. jún. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs 8. hogy mekkora, de tényleg nem. Amikor 2 ujját használta, mélyebbre elért és vastagabbnak éreztem 😅 ennyi az, amit tudok és hogy látványra apróbb, mint amiket láttam. De nyilván nem mondom neki, meg ha fel is hoznám a témát, se így mondanám neki.
2022. jún. 5. 00:20
 10/47 anonim ***** válasza:
94%

Nehéz kérdés. Egyszer voltam hasonló helyzetben. Annyira kicsi volt, hogy konkrétan nem éreztem közben semmit. Volt, hogy nem tudtam eldönteni, bennem van e. Pedig alapvetően szűk vagyok, soha nem volt mással ilyen gondom.

Ő nem is nagyon kompenzált, azt hitte, jó az úgy, hogy volt 2 perc előjáték, tipi-tapi és mehet a menet... amiből én semmit nem éreztem. Én szakítottam, nem mondtam meg a valódi okát.

Mondjuk nálunk nem is volt ekkora rózsaszín köd mint amit leírsz, egy hónapja randiztunk és 3x feküdtünk le mire megérett bennem, hogy ez így nem fog menni. Mondjuk az a szex az 3 egymást követő napon volt, lehet, hogy sejtette mi a baj, mert utána egy héten belül vége lett, de nem hoztuk szóba.

2022. jún. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!