Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnél olyan férfivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél olyan férfivel aki mindenkinél jobban szereti a lánytestvérét és akinek az értékrendjében mindig csak második lehetsz, mint nő?

Figyelt kérdés
Még a szüleinél is mélyebben kötődik a nővéréhez aki szinte felnevelte.

2022. jún. 5. 22:24
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Ha zavar lépj

Jobb neki egy olyan ember aki elfogadja.

Neked is, mert fusztràl, és ez már nem fog változni

2022. jún. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem akarok olyan kapcsolatot, ajol nem lehetek soha első.
2022. jún. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. jún. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nehezen tudom elképzelni, hogy felnőtt ember rangsorolásosdit játsszon, ha van egy stabil, teszem azt 5-10 éve tartó párkapcsolata, esetleg házassága. De arra majd idővel és tapasztalattal fog rájönni, hogy felesleges volt ilyen vaskos kijelentést tennie az ismerkedési fázisban. Ettől függetlenül én se biztos, hogy jó néven venném, ha ezt így megkapnám a pofámba előre.
2022. jún. 6. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"akinek az értékrendjében mindig csak második lehetsz, mint nő?"


Ez miben nyilvánul meg a gyakorlatban?

2022. jún. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondaná, hogy a nővére neki a legfontosabb ember a világon oké, de még hozzá biggyesztené, hogy csak második lehetek mindenben, az elég megalázó lenne, mert direkt ki is emelte. Az ember nem akar senkivel versenyezni, vagy azt érezni, hogy besorolják, éreztetik vele, hogy hol a helye. Intelligensebb emberek sosem mondanak ilyet. Sokunknak a legfontosabb személy az anyukája, nincs ezzel gond amíg a párunk is érzi, hogy szeretve van, de ha minden nap a mamáról szól minden, akkor kicsit frusztáló lenne. De kicserélhetjük a személyt a legjobb barátnőre akkor is ugyanez az eredmény.
2022. jún. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%
Hogyne, hiszen minden nő erre vágyik.
2022. jún. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem. Gyerekként tapasztaltam meg, milyen egy olyan családban felnőni, ahol apámnak nagyanyám volt mindig a legfontosabb... nekem is pokol volt, és anyám helyében régen dobbantottam volna.
2022. jún. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!