Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem helyes inkább csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem helyes inkább csúnya férfiként érdemes a megszólításos ismerkedéssel próbálkozni?

Figyelt kérdés
Tehát minden csinos vonzó nőhöz odamenni utcán, buszon úgy hogy ne lássák egymást, azzal hogy "szimpatikus vagy lenne kedved valamit valamikor meginni velem?"
2022. jún. 6. 15:35
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
86%

"De ha szintemen lévő nők nem vonzanak akkor mit csináljak?"


Akkor kénytelen leszel kitartó lenni, és kockáztatni, hogy csalódni fogsz.

Én azért nem mondanám, hogy lehetetlen kevésbé jóképűként egy szép nőt felszedni (ha kompenzálsz más dolgokkal).

Semmi sem lehetetlen (kivéve, ami az), legfeljebb nehéz lesz, de ettől férfi egy férfi, hogy küzd a végsőkig és eléri a célját.

Viszont benne van a pakliban természetesen, hogy koppanni fogsz, és kiábrándult, esetleg megkeseredett leszel.

De én semmiképp sem úgy állnék hozzá, hogy lehetetlen.

Küzdj meg azért, amit el akarsz érni :)


Ha esetleg egy példa kell, akkor annyival tudlak motiválni, hogy én külsőleg úgy 10/7-8-nak tartom magam (és a mostani barátnőm is, amikor kérdeztem), de volt már két olyan nő is az életemben, akikre kb. 10-en hajtottak egyszerre, és nem társkeresőn (nem túlzok). Olyan igazi trendi, divatos, szexi csajok voltak, erős szexuális kisugárzással. Először egyik sem akart velem szóba állni, de végül egyikből (szex)kapcsolat lett (ráadásul pont ő vette el a szüzességem), a másikból meg csak pár hónapos kavarás, mert az akkori exem még túlságosan a képben volt, és ezt hónapokon keresztül mondogatta, mígnem betelt a pohár nála. A történethez hozzátartozik, hogy mindkét lány ismeretségi körön belül volt (az egyikkel gólyák, majd csoporttársak voltunk, a másik meg anyukám magántanítványa volt). Társkeresőn, vagy egy idegen lánnyal ez a kitartás, hogy végül beadják a derekukat, nyilván sokkal kevesebb eséllyel működik.


Így csatlakoznék én is az előttem szólókhoz, és azt tudom neked mondani, hogy a legjobb megoldás a baráti, ismerősi körből lehetne, ott van a legnagyobb esélyed egy szép (és nem buta) lányra.

2022. jún. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
39%
Badoo vagy Tinder esetleg jobb lehet szerintem.
2022. jún. 7. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
96%
Badoo-n, de főleg Tinderen a külső mindent visz, ez tutifix. Ott pont kevesebb az esély.
2022. jún. 7. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
91%
Nem, pont, hogy több az esély Badoon és Tinderen. Én nem vagyok sem chad arcú sem izmos, és a Badooról meg a Tinderről voltak a barátnőim, élőben meg senkit nem sikerült felszednem. Élőben nehezebb, mert ha szar az alkatod, az élőben jobbam látszik, pl én nagyon vékony alkat vagyok.
2022. jún. 7. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
91%

Örülök, hogy sikerült megcáfolnod, és hallottam erre is példát :)

Az itt az általános vélemény (mármint a Gyakorin általában), hogy aki kevésbé jóképű vagy csúnyább, annak csak élőben érdemes próbálkoznia, mert társkeresőn nem méltatják semmire.


Ezek szerint ez nem feltétlenül van így.

2022. jún. 7. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
100%

#25


Ronda nője bárkinek lehet, engem is like-olt 1-2 dagadt nő Tinderen. Nem láttuk 24-est és nem láttuk a nőit se... Messziről jött ember meg azt mond, amit akar. Minden olyan külföldi fórumon, amit látogatok (német/angol/orosz nyelvű) egyértelműen az az álláspont, hogy még átlagos kinézettel is kínlódni fogsz online. Egy szinten felüli nő se online se az életben nem fog leállni egy szinten alulival... Ebben a GyK-s álláspont is a valóságot mutatja. Online dating pedig csak a jóképűeknek működik...

2022. jún. 7. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
95%
Engem élőben nem méltattak soha szóra sem, ellenben Tinderről is Badooról több egyéjszakás kalandom, és barátnőm is volt már. Kifejezetten vékony alkar vagyok, és csontos arcú, eltúltott arcjegyekkel, tehát nem jó külső.
2022. jún. 7. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
91%
vékony alkat*
2022. jún. 7. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
77%

25-9s vagyok, 26-osnak szól: Nézd, én egy dolgot kimondottan nem szeretek az incelekben (vagy akik hozzájuk hasonlóan nyilvánulnak meg). Mégpedig azt, hogy mindenkit próbálnak betuszakolni ugyanabba a keretbe, világképbe, amiben ők gondolkodnak.

Ne essünk abba a hibába kérlek, hogy ami eltér az általános tapasztalatoktól, az nem is lehet igaz. Ne vegyünk mindenkit egy kalap alá csak azért, mert a sikertelenek többsége mást tapasztalt.

Pont, hogy a pozitív példákból, a pozitív receptekből lehetne valahogy építkezni (és most nem csak erre a konkrét esetre gondolok, hanem általában véve mondom). Ha neki sikerült, akkor valamit jól csinált. Fogadjuk el, hogy léteznek ellenpéldák is. Mindig is voltak és lesznek ellenpéldák, még ha ez a kisebbséget is jelenti.


Nem lehet mindenkit egy bizonyos szabályrendszerbe vagy világképbe betuszakolni! Mindig lesznek "kilógók". Ezt jó lenne elfogadni.

2022. jún. 7. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
100%
*25-ös vagyok, 26-osnak szól (javítva)
2022. jún. 7. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!