Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem helyes inkább csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem helyes inkább csúnya férfiként érdemes a megszólításos ismerkedéssel próbálkozni?

Figyelt kérdés
Tehát minden csinos vonzó nőhöz odamenni utcán, buszon úgy hogy ne lássák egymást, azzal hogy "szimpatikus vagy lenne kedved valamit valamikor meginni velem?"
2022. jún. 6. 15:35
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
89%

"Ez most komoly? :D :D :D

Szerinted egy 8 és 9-10 között objektíven nézve milyen különbség van?

Semmi.

Mindkettő jónak számít."


Rendben, akkor legközelebb ne úgy tessenek mondani, hogy "szinten felüli", hanem hogy "erősen szinten felüli" :)

2022. jún. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:
94%

#50

Ha akarod, bizonyítom én neked privátban képpel :)


De sokkal fontosabb az, amit korábban írtam: A legtöbb esetben mindenki a saját szintjén válogat, de attól még vannak kivételek és kész. Erre írtam, hogy ezt szeretem a legkevésbé az incelekben, hogy meghazudtolják azokat az embereket, akik története eltér a világképüktől. Az incel és a blackpill világképtől. Én se kényszerítem rátok az én felfogásomat, miszerint olyan nincs, hogy valaki ne találjon nőt egyáltalán, minimum a saját szintjén. Pedig egyes incelek még ott se találnak, és akkor ezt tekintik általános igazságnak. Legyünk már annyira intelligensek, hogy nem csak a saját, de még csak nem is a többség véleményéből indulunk ki, hanem figyelembe vesszük a kivételeket is. Pontosan ezt jelenti az általánosítás, hogy a többségre igaz, de nem mindenkire!

Szóval még egyszer mondom, meghazudtolni a legegyszerűbb valakit.


Igenis létezik olyan felállás, hogy szép nő vs. csúnyább pasi. Az más kérdés, hogy egy feltűnően rondával nem fog összejönni egy szép, ez már tényleg nagyítóval keresős eset.

Az iménti kérdés meg az volt, hogy "szinten felüli". Ha azt kérdezed, hogy "erősen szinten felüli", akkor nem írtam volna le a példámat. Fogalmazzatok akkor pontosan!

2022. jún. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!