Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem helyes inkább csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem helyes inkább csúnya férfiként érdemes a megszólításos ismerkedéssel próbálkozni?

Figyelt kérdés
Tehát minden csinos vonzó nőhöz odamenni utcán, buszon úgy hogy ne lássák egymást, azzal hogy "szimpatikus vagy lenne kedved valamit valamikor meginni velem?"
2022. jún. 6. 15:35
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen szintű nőid voltak, akkor te magad is átlagos vagy. Mint mondtam a saját szintjén mindenki talál magának. Majd ha egy 3.5-s csávó leakaszt egy 6.0-s csaj újra beszélhetünk :).


[link]

[link]

2022. jún. 7. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
91%
Én értem amit mondasz, csak azt mondom, hogy élőben plusz tulajdonságok is kellenek.
2022. jún. 7. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy megnéztem a férfi táblázatod is, egyértelműen az 5,5 kategóriába helyezném magam.
2022. jún. 7. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
73%
A baráti körömben amúgy 4es kategóriába esik a legkevésbé szerencsés külsejű csávó, és az ő barátnője az 5ös kategóriába. A legszerencsésebb külsejű barátom a 6os kategóriába esik amúgy, neki nem volt még soha barátnője mondjuk.
2022. jún. 7. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
73%

#44

Pont erről beszéltem én is, hogy kivételek mindig lesznek. Meghazudtolni könnyű másokat, akiknek összejött szinten felüli barátnő. Miközben azért azt se lehet mondani, hogy nagyítóval se keresni az ilyen példákat, mert akadnak, ott a linkelt kérdés és a mi példáink is. Saccra mondjuk 20% azok aránya, akik szinten felül találtak barátnőt.

Akik csak a szép nőkhöz tudnak vonzódni, pont a pozitív példáknak kéne reményt adniuk, mint például a kérdezőnek.

2022. jún. 7. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
94%

Az a táblázat meg azért nem ér sokat, mert testalkat nélkül nem érdemes nézni az egész embert. Ha valakinek szép az arca, de mellé dagi (mert van ilyen is), az például kizárásos lesz azoknak, akik nem tudnak vonzódni dagikhoz.

Testalkattal lenne igazi az a táblázat szerintem.

2022. jún. 7. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
91%
*"azért azt se lehet mondani, hogy nagyítóval kell keresni az ilyen példákat" (javítva)*
2022. jún. 7. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
71%
Élőben sztem érdemesebb megpróbálni, mert ott a kisugárzás is számít, nemcsak egy kép. Illetve ha tényleg jó az ember személyisége, és mondjuk ismerkedni is tud, beszélgetni, akkor barátságból kiindulva (de csak akkor, ha nem olyan nőgyűlölő, hogy a nő neki barátnak nem kell, és csak azért barátkozik, mert akkor nagyobb az esély a punira).
2022. jún. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
100%

#37


Pedig nekem volt szebb nőm, kettő is.


Viszonyítási alap:


Ők: 10/9-10


Én: 10/8


Ez most komoly? :D :D :D

Szerinted egy 8 és 9-10 között objektíven nézve milyen különbség van?

Semmi.

Mindkettő jónak számít.

Ha te lennél egy 4-5 a csaj meg egy 8-9, ott már lenne egy szembetűnő különbség kettőtök közt, amire azt lehetne mondani hogy nem vagytok egy ligában.

2022. jún. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
100%

#49


Tudod, messziről jött ember azt mond, amit akar :D. Remélem tudod, hogy csak provokálni akart és semmi se igaz ebből.

2022. jún. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!