Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más 30 feletti is ezt tapaszta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más 30 feletti is ezt tapasztalja? Tényleg már csak a valamilyen módon problémás emberek maradtak szabadon?

Figyelt kérdés

Most éppen 1 hónapom ment el egy nőre, aki szép, intelligens, humoros, csak éppen kiderült róla, hogy 3 szeretője van. Nem vagyok egy konzervatív alkat, de 2 nem elég? És sajnos ez csak a jéghegy csúcsa nála, amit beismert.


Vagy alkoholista, vagy érzelmileg instabil, vagy teljesen humortalan, karrierista, vagy betegesen féltékenykedő(legutóbbi párom pl. talált egy szőke hajszálat az ágyban, csak csodák csodája megmutatni nem tudta, következő alkalommal "látta" az fb-n a beszélgetéseim, jó, rendben nézzük meg akkor együtt, hogy hol írtam azokat amiket ő "látott"....nem meglepő módon nem voltak sehol. Vége.)


Vagy ugye azok akik vagy külsőre nagyon nem jönnek be, vagy a borzasztóan buták, akik még maradtak. De szép, igényes, okos, olvasott, humoros és nem túlságosan munkaorientált nő már mind elkelt, én igy érzem.


Vagy, van gyereke.



2022. jún. 8. 11:54
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
13%
Nagyon válogatós vagy. Így jártál. Emberek vagyunk, egyikünk se tökéletes.
2022. jún. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
77%

igen aki elmúlt 30 és egyedülálló az mind selejtes...


basszus ennyi hülye nem létezik...

2022. jún. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
87%

Most komolyan :)

Ez egy vicc.


szerencsére ezt leginkább ezen az oldalon lehet tapasztalni, ezt a sok sok negatív véleményt.


Iszonyatosan sokan hagyják ott a párjukat mert borzasztóvá vált a kapcsolat, vagy boldogtalanok lettek, vagy megcsalták, és ezek az emberek akik szakítanak ezek mind problémásak lennének? Vagy azok akiket elhagynak.


Ne vicceljünk már.


Van egy ilyen törvény, hogy aki 30 éves koráig nem lesz kapcsolatban az mind abnormális mind selejt?


Aki így gondolkodik az jobb ha marad egyeüdl ne is akarjon senkivel ismerkedni.

2022. jún. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
82%
Orvos látott már? 😄
2022. jún. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
87%

"már mind elkelt"

Ez sosem létezett kategória, hiszen a párkapcsolatok végesek, ha másért nem, hát az egyik fél elhalálozása miatt.

Ma egy átlagos párkapcsolat fél év és 2 év között van.

2022. jún. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
100%

Így van, mind selejtesek az egyedülálló 30-asok. Véletlenül sem történnek olyan esetek, hogy szakítanak mert nem működött a kapcsolat.


Légyszíves kíméld meg a gondolataidtól az embereket!

2022. jún. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
28%

#14-15

Hát én tökre nem látok 1-2 évig tartó kapcsolatokat. Maximum fiatalabbaknál, kb. huszonéves kor közepéig. Utána az ember megtanulja, kivel passzolnak egymáshoz. Akivel nem, azzal legkésőbb pár hónap után szétmennek. Akivel meg igen, azzal sok évig együtt lesznek, és ha más irányban változnak is a felek és illetve romlik a kapcsolat, akkor is sokáig próbálják javítani, mielőtt feladják. Szóval szerintem emiatt is kevés a szabad ember 30 körül, a borzasztó kapcsolatukból kilépő emberek inkább 40 felé járnak.

2022. jún. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
50%
17: Én pesti vagyok, biztosan máshol élsz.
2022. jún. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
A fővárosban élek, felnőtt emberek között. Nem nagyon ismerek olyan embert, aki 1-2 év alatt jön rá, hogy mégsem.
2022. jún. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
Én vidéki vagyok, de itt is mindenki úgy cserél partnert mint alsóneműt. Szánalmas. :D
2022. jún. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!