Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más 30 feletti is ezt tapaszta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más 30 feletti is ezt tapasztalja? Tényleg már csak a valamilyen módon problémás emberek maradtak szabadon?

Figyelt kérdés

Most éppen 1 hónapom ment el egy nőre, aki szép, intelligens, humoros, csak éppen kiderült róla, hogy 3 szeretője van. Nem vagyok egy konzervatív alkat, de 2 nem elég? És sajnos ez csak a jéghegy csúcsa nála, amit beismert.


Vagy alkoholista, vagy érzelmileg instabil, vagy teljesen humortalan, karrierista, vagy betegesen féltékenykedő(legutóbbi párom pl. talált egy szőke hajszálat az ágyban, csak csodák csodája megmutatni nem tudta, következő alkalommal "látta" az fb-n a beszélgetéseim, jó, rendben nézzük meg akkor együtt, hogy hol írtam azokat amiket ő "látott"....nem meglepő módon nem voltak sehol. Vége.)


Vagy ugye azok akik vagy külsőre nagyon nem jönnek be, vagy a borzasztóan buták, akik még maradtak. De szép, igényes, okos, olvasott, humoros és nem túlságosan munkaorientált nő már mind elkelt, én igy érzem.


Vagy, van gyereke.



2022. jún. 8. 11:54
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
68%

Én nem sértődtem meg, csak megjegyeztem 😃

Néz szét jobban, hátha változik az "érzésed, vagy épp felszabadult egy kettő.

2022. jún. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
86%

30 felett valóban elkel a legtöbb párkapcsolatra ideális nő. De a férfi is.


Vannak tök jól működő kapcsolatok, meg szrakodás is, ami évekig eltart, mielőtt válnak. Ilyenkor már 1-2 gyerek is szokott lenni a képben.

Van persze kivétel, ismertem csinos , de szerény 30 éves nőt, akinek évekig nem volt semmilyen kapcsolata, mert komolyat akart, de nem erőltette meg magát. Ha nem lettem volna házas, azonnal ráhajtok, mert nagyon jó parti volt a nő, csak idióták között mozgott.


Ott a hiba, hogy hiába a társkereső, az élő találkozások lehetősége sokkal kevesebb, mint 30 éve. Volt egy csomó koncert, mozi, beülős hely, élő zene, stb. A diszkókba mentek a fiatalok, a 30-asok meg ilyen helyekre és lehetett ismerkedni. Most néhány nagyvároson kívül semmi nincs, döglött az éjszaka, csak a részeg fiatalok lófrálnak. Hamarabb össze lehet jönni ismeretségi körön belül, vagy a fb-n nőkkel, mint társkeresőn, vagy élőben.

2022. jún. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
79%
Nálatok akik összejönnek huszonévesen, azok örökre együtt maradnak? Ejha.
2022. jún. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
72%
nem örökre, de általában nem 30-35 év között döntenek úgy, hogy külön folytatják
2022. jún. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%

32: "30 felett valóban elkel a legtöbb párkapcsolatra ideális nő. De a férfi is."


Ez csak attól függ, milyen neked az ideális párkapcsolat.

Én úgy vettem észre, ahány ember, annyiféle elképzelés és vágyhalmaz ezzel kapcsolatban.

Van persze 6-7-féle kapcsolattípus, ami csokrokat alkot, de ezen belül nagyon egyedi, ki mit szerelne megélni.


Nekem például fontos, hogy mindkét fél önállóan váljon felnőtté, tehát váljon anyagilag és a fizikai öngondoskodásban is önellátóvá, és csak utána keressen szerelmi kapcsolatot. Mert nekem kellenek azok a képességek egy partnerben is és magamban is, amit ezen az úton megszerzünk, kifejlesztünk.

Nem lehet/akarok egy szerelmi kapcsolatot megterhelni azzal, hogy gyerekként együtt próbálunk önállósodni, leválni a szülőkről úgy érzelmileg, mint tudatilag vagy anyagilag.

És a legtöbb ember ezt a fejlődést élete végéig sem teszi meg, sőt, ki sem tűzi maga elé célnak.

Szívnak is vele rendesen, haláluk napjáig.

Az ebből eredő problémákkal van tele ez a topic-csoport is 60% erejéig.

2022. jún. 9. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, én sokszor kifejezetten örülök, hogy bizonyos emberek kapcsolatban vannak körülöttem, mert nemcsak a "jó" emberek vannak kapcsolatban. Sőt, a többség olyan, akivel nem kezdenék, ha szingli lenne. Nagyon kevés a normális ember, és még kevesebb a normális pár.
2022. jún. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Nézd... statisztikailag ahogy távolodunk a 18 éves életkortól, úgy csökken folyamatosan a független emberek száma. Nincs azzal baj, ha valaki később is független, pláne, hogy nem minden kapcsolat tart örökké... de némileg többek köteleződnek el hosszabb időre, mint ahányan kilépnek egy kapcsolatból. Így matematikai szükségszerűség, hogy 30-40 között kevesebb egyedülálló ember van, mint mondjuk 20 és 30 között.

De ez csak statisztika. Szabad férfiből és nőből is kevesebb van, szóval arányaiban sok minden nem változott.


"Vagy alkoholista, vagy érzelmileg instabil, vagy teljesen humortalan, karrierista, vagy betegesen féltékenykedő"

Azért ehhez nem kell 30 felettinek lenni.


"Vagy, van gyereke."

És akkor mi van?


Az a baj, hogy te arról nem vagy hajlandó tudomást venni, hogy már nem 16 vagy. 30+-os létedre ideálokat kergetsz, és ostoba feltételeket kötsz ki.

2022. jún. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!