Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más 30 feletti is ezt tapaszta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más 30 feletti is ezt tapasztalja? Tényleg már csak a valamilyen módon problémás emberek maradtak szabadon?

Figyelt kérdés

Most éppen 1 hónapom ment el egy nőre, aki szép, intelligens, humoros, csak éppen kiderült róla, hogy 3 szeretője van. Nem vagyok egy konzervatív alkat, de 2 nem elég? És sajnos ez csak a jéghegy csúcsa nála, amit beismert.


Vagy alkoholista, vagy érzelmileg instabil, vagy teljesen humortalan, karrierista, vagy betegesen féltékenykedő(legutóbbi párom pl. talált egy szőke hajszálat az ágyban, csak csodák csodája megmutatni nem tudta, következő alkalommal "látta" az fb-n a beszélgetéseim, jó, rendben nézzük meg akkor együtt, hogy hol írtam azokat amiket ő "látott"....nem meglepő módon nem voltak sehol. Vége.)


Vagy ugye azok akik vagy külsőre nagyon nem jönnek be, vagy a borzasztóan buták, akik még maradtak. De szép, igényes, okos, olvasott, humoros és nem túlságosan munkaorientált nő már mind elkelt, én igy érzem.


Vagy, van gyereke.



2022. jún. 8. 11:54
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%
Tudod én azt látom 30 felett sokaknak ment tönkre a házzassága, akik eddig hú de nagy love volt. Meg még majd a CSOK miatt összeházasodottak, majd koppantak.
2022. jún. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
100%

Bármely életszakaszban nehéz párt találni, nemtől függetlenül is.

Minden ember más, mások az igények, az életcélok, a természetük.


Nagyon nehéz egy komoly kapcsolatot összehozni, még a gazdagoknak, modelleknek is, mert nemcsak annyiból áll az ember.


Fel kéne fogni végre, hogy semmi sem megy könnyedén, minden vontatott, küzdeni kell a kapcsolatért, a legszarabb munkáért is. Ha egy szép nőt ötvenezren meg akarnak kefélni, ő azzal nem lesz kisegítve, ahogy az a férfi sem akit megkörnyékeznek az aranyásók.

2022. jún. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:

1. Nyilván én sem vagyok tökéletes, de átlag felettinek érzem magam a belső értékeim terén, külsőleg pedig átlagosnak. Komoly problémám nincs. Nem vagyok szerencsejátékfüggő, alkoholista, drogos, szexfüggő, HA nem laza a kapcsolat, hanem monogám, akkor nem megyek félre, viszonylag jól keresem, vannak hobbijaim, érdeklődési köreim, nem csak a tévé, gép előtt fekszem egésznap. Hosszasan lehet velem beszélni egészen sok témáról.

Illetve jóban vagyok minden exemmel, szóval nem hinném, hogy nagyon problémás egyed lennék.


2. Nem mondtam, hogy úgy is van, ahogy leírtam, hisz hozzátettem a végén, hogy "én igy érzem". Reméltem, hogy ez megfelelően kifejezi azt, hogy valószinűleg nincs igy, csak nincs szerencsém, nincsenek olyan lehetőségeim, hogy pl munkahelyen ismerkedjek, mert önfoglalkoztató vagyok. PL.


Engem csak az érdekelt, hogy másnak is hasonlóak a tapasztalatai, őszintén szólva pozitiv példákat várva, mint pl. "Én most ismerkedtem meg egy épitészmérnök csinos, értelmes nővel" blablabla.

2022. jún. 8. 14:25
 24/37 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem túlságosan felgyorsult a világ, túl magasak a mércék, elvárások. Ráadásul sokan szépet, jót keresik, ha elromlik nem megjavítják,hanem kidobják és vesznek egy másikat. Mai kapcsik területén ugyanez van, nincs türelem, kompromusszum, javítás, egymás iránti tisztelet. Ha lezárul, nincs megfelelően elengedve, rögtön másik kapcsiba lépnek. Ezáltal sokan a "múltban" ragadt sz@rjaikat hozzák az újba,kivetítik. Aki meg letisztult áll értetlenül h ez mi.

Korfüggetlenül, igen egyre több ilyen van...

2022. jún. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
34%
Nem vagy átlag feletti. 30 felett vagy egyedül, tehát problémás selejt vagy.
2022. jún. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%

"Mai kapcsik területén ugyanez van, nincs türelem, kompromusszum, javítás, egymás iránti tisztelet."


Mert azok nem kapcsolatok, amik arra épülnek, hogy ki mit enged, csinál, szeret a szexben. Erre próbálnak kapcsolatokat építeni. Jókat dugunk, semmi közös nincs bennünk, de majd kompromisszum, mindketten mindent megváltoztatunk magunkkal kapcsolatban.


Egyre kevesebbeket érdekel a másik, mint ember és egyre inkább, mint egy test.

2022. jún. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
Ninvs rlfogadás, csak érdek
2022. jún. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%
Én hiába szerettem meg egy embert önmaga miatt, ha drogozik. A férfi lelke jó, de a drog nem. Választanom kellett, kösz h ezért problémásnak számítok.
2022. jún. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
100%
Én is így jártam. Kokain és alkohol füghőségről leszokottal jöttem össze. Csak el felejtette közölni h az a leszokás váltás, óránként füvezik, gyógyszerekre kattan. Lelke nagyon jó, engem is a tenyetén hordozott, segített, szerettem, de a a további függősége miatt hirtelen düh roham, paranoját nem bírtam,idegeimre ment. Akkor én is selejt lehetek h kilépttem magam ebből..
2022. jún. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:

Az ugye megvan, hogy pont rólatok beszélek, kedves utolsók? Nem éppen egészséges mentális állapotra utal(vagy nem megy az értő olvasás), az, hogy besértődtök, magatokra veszitek azt, ami nem is lett soha kimondva.


Még egyszer és utoljára hangsúlyozom: az "én igy érzem" nem egyenlő azzal, hogy igy is gondolom és főleg nem azzal, hogy igy is van szerintem.


Illetve senki nem lesz attól selejt, hogy nem "szép, igényes, okos, olvasott, humoros és nem túlságosan munkaorientált nő", főleg, hogy ebből több pont szubjektiv.

2022. jún. 8. 15:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!