Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfi ezt csinálja egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi ezt csinálja egy nő arcával, annak milyen okai lehetnek?

Figyelt kérdés
Egy kollégámmal csapatépítőn hosszabban beszélgettünk, majd nekem el kellett jönnöm vizsgázni. Jó volt a beszélgetés, egymásra hangolt, könnyen megnyíltunk, kifejezetten intim lett a hangulat, nem testiségre gondolok, hanem lelki intimitásra, én különlegesnek éreztem. Azóta furcsa valami. Nagyon halk és kimért velem a férfi, és rengetegszer azon kapom, hogy az arcomat nézi, inkább bámulja.Egyszer kétszer beszéltünk pár szót azóta, és közben nem a szemembe néz, mint régen, hanem vizsgálja az arcomat, számát, orcámat De nem keresett meg, nem hívott fel, tehát nem közeledett hozzám, mi okból az arcom bámulása, és miért csak azóta?

#bámulás #Arcpàsztázás
2022. jún. 8. 13:16
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Szexelni akar
2022. jún. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

Vegyük àt mégegyszer:

"

...De nem keresett meg, nem hívott fel, tehát nem közeledett hozzám..."


Ennyire ingerszegèny lenne már az emberek èlete , hogy minimális impulzusra keresi a tökéletes vàlaszt


Kérdező mi a jó válasz a kérdésedre?

A, mert tetszett neki az arcod

B, mert ilyen a srác egyszerűen

C, érdekesnek találta az "orcad"

D, volt valami az arcodon, hàmlas kosz egyéb

2022. jún. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
22. Nézd, ha valaki két héten àt viselkedik valahogy, ami más, mint ahogy előtte viselkedett, azt èn észreveszem. Értelek téged, de talán d válaszod miatt érzem úgy, hogy nem ment át, hogy ez egy huzamosabb viselkedés, nem egyszeri eset, mégha te vicceskedésnek is szántad a vàlaszokat, amikhez én a gyk közönség segítségét kértem.
2022. jún. 8. 18:11
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a pörköltszaft szokott odaszáradni a bajszom alá azt nagyon meg szokták bámulni.
2022. jún. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Nekem meg van bajuszkötőm, úgyhogy legközelebb kölcsónadom, hogy ne malackodjál.
2022. jún. 8. 18:39
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

#22 voltam

Kedves kérdező


Ennyiből hogyan jöhetnènk rá?

A kommunikáció csodákra képes.

Miért nem teszed fel a kérdést direktben a sràchoz:

"Van talán valami az arcomon?"


Vagy csak itt mersz sziporkázni?

2022. jún. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

#18 vagyok.


Nekem az jön le Kérdező, hogy te azt Szeretnéd hallani, olvasni, hogy azért néz mert bejössz neki.


Az igazság: ennyiből nem lehet megmondani.


Megoldás: kérdezz rá/beszélgess vele többet hátha ad valamilyen egyéb jelet is.

2022. jún. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Hívd meg egy kávéra és ha kettesben lesztek mond meg neki jó lenne ha ne csalna a szeme.
2022. jún. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Aznap este megkeresett és meghívott valahová hétvégére. Meglátjuk holnap, mi lesz.
2022. jún. 11. 12:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!