Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak ha beleszerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha beleszerettem egy osztrák (HR-es) lányba? Szerintetek lehet nála esélyem magyar pasiként?

Figyelt kérdés

Nem rég költöztem ki Bécsbe, IT diplomával, jelenleg még csak junior fejlesztőként. Ő volt a HR-esem aki így a felvételi eljárás folyamán intézte az ügyeimet meg még segített is lakást találni meg stb. és egyszerűen belezúgtam közben. Külsőre kb. az átlagtól kicsit jobb, pár évvel fiatalabb mint én. Nem tudom mennyi a fizetése, szerintem kb. annyi lehet most mint az enyém, viszont hosszú távon ilyen 5+ év múlva ilyen 2-3-szor annyit is kereshetek majd.

Szerintetek lehet nála esélyem úgy, hogy ő osztrák, árja, ráadásul Bécsi születésű is ha jól tudom. Én meg csak egy magyar vagyok és ráadásul még csak nem is a fővárosban születtem. Németül is csak alap szinten tudok, de az ehhez a céghez nem is kellett, mindenki angolul beszél, a világ minden tájáról dolgoznak itt emberek. Viszont érte hajlandó lennék haladéktalanul megtanulni németül is ha ezen múlna a kapcsolatunk.

Szerintetek van így nála esélyem, vagy örökre csak egy kelet-európai csöves bevándorló leszek egy osztrák árja lány szemében?



2022. jún. 8. 17:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy árja? Meg hogy kelet-európai csöves bevándorló? Normális vagy?

20 éve élek Bécsben, volt már pár munkahelyem, vannak osztrák barátaim, ismerőseim, de a 20 év alatt még soha egyszer nem éreztette velem senki, amiről te itt beszélsz. Itt az első perctől kezdve otthon éreztem magam, és még soha nem fordult elő, hogy valaki engem alsóbbrendűként kezelt volna.

Az osztrák párom szintén IT-s, neki is több országból vannak kollégái, görög, indiai, román, magyar stb. ők is angolul beszélnek, de fel sem merül benne, hogy bárki közülük ne érne annyit, mint ő. Nem is értem ezt a hülyeséget.

2022. jún. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

#11

Konkrétan nem éreztette még velem se senki, azt amiről beszélsz, hogy alsóbbrendű lennék. Bár én új vagyok még itt.

Inkább csak Magyarországon ragadt rám ez a belső hiedelem, hogy Nyugati nők szemében egy senki leszek mindig is. Noha, nem tudom, hogy ezt pontosan kik ültették el bennem, lehet hogy csak rosszindulatú irigykedők. Mind1. Épp ezért kérdezem.

Persze azt megértem, hogy elvárás, hogy beszéljem az ottani hivatalos nyelvet, ne csak a munkahelyit. Ez tervben is van egyébként is, hogy megtanulok rendesen németül. Csak érted, az ő kedvéért gyorsított tempóban csinálnám.

2022. jún. 8. 23:38
 13/17 Ypszilon1980 ***** válasza:
Felejtsd el, nagyon rossz eleve a hozzáállásod.
2022. jún. 9. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintetek van így nála esélyem, vagy örökre csak egy kelet-európai csöves bevándorló leszek egy osztrák árja lány szemében?"

Ugyan nem ismerem a lányt, de ezzel a bugyuta, szűklátókörű és sarkított gondolkodással nem sok esélyed van. Taszító, magyar szemmel is.

2022. jún. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Az itt a probléma, hogy nem tekinted egyrangúnak magad vele. Amíg ezt nem hiszed el, addig nem leszel képes normális kapcsolatot kiépíteni vele. Hidd el, ez nagyon lejön abból, ahogy interaktálsz majd vele.

Amit tehetsz, hogy a következő hónapokban ráfekszel a nyelvre, próbálsz céges apropók okán minnél több időt (kettesben) tölteni vele, megismerni. Emmelett fejleszted magad minden téren, főleg önbizalom és elhiszed, hogy csak azért mert 200 km-re arrébb tette le a gólya még nem felsőbbrendű nálad.

Hidd el, tapasztalból beszélek, én is éltem és randizatam külföldön. Hajrá!

2022. jún. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez még azt tenném hozzá, hogy ahogy magaddal bánsz, úgy fognak veled mások is bánni. Ha úgy viselkedsz, mint egy csöves bevándorló, akkor úgy is fognak rád tekinteni. Még olvasni is rossz, amit ide leírtál.
2022. jún. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Mi osztrákba csak kéregetni jártunk, pár óra alatt össze lehet szép pénzeket kalapozni more.

Amúgy meg szerintem szedj fel inkább török, arab, indiai gádzsit vagy bármi más egzotikust.

2022. jún. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!