Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy egyszerűbb melósként,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy egyszerűbb melósként, nagyszerű mérnöknek kiadva magamat több esélyem lenne a lányoknál?

Figyelt kérdés

#esély #mérnök #egyenlőség #incel testvériség
2022. jún. 14. 17:29
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Oszt mit csinálsz báttya ha a csaj bekérdez valami szakmait vagy matekos dolgot mert pl ő is műszaki egyetemen tanul? Ok te úgyis mérnök vagy, csinàld már meg ezt a numerikus integrálást a matek beadandóhoz excelben🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 vagy egy kis inercia nyomaték számítás, és hasonlók 🤡 vagy egy kis hőtan, áramlásának😉 Az értelmes nőket nem fogod tudni átverni ilyen kamu szöveggel
2022. jún. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

#21


Ilyen sose történik meg.

Ráadásul a mai oktatási rendszerben nevelkedett mérnökök 90%-a se tudná ezeket megcsinálni.

2022. jún. 29. 17:27
 23/31 anonim ***** válasza:
Ne viccelj már, aki ezeket nem tudja az nem mérnök.. Ráadásul a jelenlegi oktatásban ez mind követelmény, látszik soha nem jártál a mérnöki kar közelében sem. Én igen, ezért tudom.
2022. jún. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

#23


Hogyne, valamilyen alternatív valóságban esetleg.

A többségük ennél sokkal egyszerűbb dolgokat se tud(maximum egy vizsga erejéig).

2022. jún. 29. 22:19
 25/31 anonim ***** válasza:
Most pedig nézz bele a tükörbe és tedd fel azt a kérdést magadnak, vajon miért vagy buta, miközben nem vagy okos.. te kevered erősen a mérnöki és a műszaki menedzser szakot barátom, de rád hagyom mert nem az a szint vagy ahol érdemi vitát lehetne folytatni
2022. jún. 30. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

#25


Sose láttál te még mérnököt, max filmekből.



Kilett osztva sokmillió diploma mindenféle komolyabb tudásellenőrzés nélkül.


Másrészt randin senki nem beszél hőtanról vagy áramlástanról.


Ezekről csak az tudna korrektül beszélni, aki napi szinten ezzel foglalkozik vagy egyetemen tanítja.

2022. jún. 30. 05:58
 27/31 anonim ***** válasza:
Baxod én is mérnök vagyok ne zavarjon🤣 És vágom a hőtant áramlástant eléggé, pedig nem oktatok egyetemen. Még. De tervben van
2022. jún. 30. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

#27


Nyilván mindenki arra szakosodik te nagyon okos.

Főleg randikon hőtanról és áramlástanról szoktak beszélgetni.

2022. jún. 30. 17:06
 29/31 anonim ***** válasza:
Simán
2022. jún. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Szerintem ad ki magad hídépítőnek vagy informatikusnak.

Bérelj hozzá 3gy luxus házat megbegy luxus bmv-t és problem solved

2022. júl. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!