Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Itt minden nő nettó 600-at...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt minden nő nettó 600-at kereső Wellness királynő, akik az átlagos férfiakat már nem tudnák maguk mellé társnak elfogadni?

Figyelt kérdés

2022. jún. 14. 18:56
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
87%

"Részemről felmerült a kérdés, hogy akinek ennyire szuper élete van, az mit keres ebben a rovatban."


Vannak olyan szabad 1-2 percek, amíg semmi értelmesbe nem érdemes belekezdeni, nos, ilyenkor írok ide 1-1választ :D

2022. jún. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
79%

Nem, csak nem járatjuk már fölöslegesen a szánkat a teljesen átlagos, normális életünkről, a teljesen átlagos, de számunkra különleges normális férjünkkel, mert teljesen fölösleges.


Bármit mondunk, teljesen fölösleges.


Ha valaki azt mondja, amit hallotok, akkor "nini, itt a bizonyíték, minden nő ilyen", ha meg az ellenkezőjét, akkor "nini, a nők már megint ködösítenek és hazudnak".


Hogy száradnátok már el, komolyan... Miért nem lehet ezen az oldalon letiltani bizonyos felhasználókat, hogy ne csak priviket ne lássak tőlük, hanem kérdéseket sem? Faszt sem érdekeltek már.

2022. jún. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
72%
hallani akartok *
2022. jún. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
82%
Nem, most épp nincs munkám. Bocsi hogy cáfolom az állításod :/
2022. jún. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
89%

10#-es nincs nalatok felvétel? :))

Netto 400 ketzdővel is beérem :)

Amugy durva külömbségek vannak...lehet én vegeztem szar főoskolai szakit mert engem 5 éve nettó 100 ért sikerült laborban alkalmazzanak..

Lám az alapszakos főiskolai diplomák nagy attitüdje...

2022. jún. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
100%
Állandóan félregépelek jól van...*
2022. jún. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
21%

#15


Gondolom valami SSC-ben telefonos kislány Pesten. Amúgy minél "egyedibb" nyelveket beszélsz, annál több esélyed van ilyen helyen munkát találni. Mondjuk egyszer ismerősöm folyékony svéd + angol + német nyelvtudással is versenyre volt kényszerítve egy ilyen pozícióra. Mivel az ilyenek a nyelven kívül semmi máshoz nem értenek (nem is kell mondjuk), így sok versenyzővel találják szemben magukat akármit is csinálnak. Szerencse is kell, hogy épp te nézz ki a legjobban a jelentkezők közül, hogy a hiring manager téged válasszon.

2022. jún. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 A kérdező kommentje:

#17


Én meg nettó 350-et, úgy hogy top egyetem MSc. 5 év ipari tapasztalat. Angol, német. Igaz, külföldre hívnának 4000+ nettó euróért.

2022. jún. 14. 20:49
 19/48 anonim ***** válasza:
83%

#17: Nem SSC-ben vagyok telefonos kislány, hanem mérnök vagyok. És nem, nem kinézet alapján alkalmazzák az embereket. Amúgy egy telefonosnak nem mindegy, hogy hogyan néz ki? :D

Valamint a 17-el ellentétben véletlenül sem írnám azt, hogy "külömben", a többi, szavankénti kb. két hibáról nem is beszélve.

2022. jún. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én a Penny-ben gyűjtöm a pontokat, lesem az akciókat... Nyelveket beszélek, csinos is vagyok, tanultam is, csak nekem nem a wellness része jutott... 😉
2022. jún. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!