Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Itt minden nő nettó 600-at...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt minden nő nettó 600-at kereső Wellness királynő, akik az átlagos férfiakat már nem tudnák maguk mellé társnak elfogadni?

Figyelt kérdés

2022. jún. 14. 18:56
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
100%

Itt kéféle álláspont van:

az egyik, aki szerint üres zsebbel, csóróként is felszedheted a világ legjobb nőjét, elég a kicsattanó személyiség.

A másik, aki szerint a nettó 1 millás havi bevétel sem elég egy átlagos nőhöz sem, de ha mégis, akkor mind kkor az is arra megy, hogy kisemmizzen és elvigye a gyerekedet meg a házad.

Mondanom sem kell az értelmesebbeknek, hogy hol van az igazság, de ez az oldal hemzseg a trolloktól, mit lehet várni.

2022. jún. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
100%

Mivel az átlagbér KSH szerint

[link]

(és ez is eléggé KSH költői túlzás), ide gyakorit olvasgatni kizárólag bőven átlag feletti nők járnak valami rejtélyes oknál fogva :D

2022. jún. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
0%

#19


17 vagyok. Sorold fel a helyesírási hibáimat. Egyesével. Kezdem én:

"17-el" helyett 17-tel. Általános iskola alsó tagoztat... Tudod, ha okosabb akarsz lenni nálam, akkor legyél is az, különben csak magadból csinálsz hülyét...

2022. jún. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
41%

"Vannak olyan szabad 1-2 percek, amíg semmi értelmesbe nem érdemes belekezdeni, nos, ilyenkor írok ide 1-1választ :D"


Hát ez az, hogy szuper életet élő nő pont ide nem ír. Ez a felnőtt párkapcsolatok rovat az oldal legsötétebb rovata ami tele van frusztrált, negatív emberekkel.

2022. jún. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
100%
Én 120-at kerestem szakmámban pályakezdő nőként, párom meg 140-et mikor összekerültünk 5 éve. Azóta párom már dupla ennyit keres, én sajna nem. Délen élünk megyeszékhely mellett, semmiben sem nélkülözünk.
2022. jún. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
100%

Nem, én pl egészen szarul keresek, 200 alatt, mondjuk nemrég végeztem csak egyetemen, és még nem a szakmámban dolgozok.

Amúgy viszont tényleg király az életem, azért vagyok itt, mert a szarul fizető munkámban nagyon unatkozom. Nagyon. (Recepció.)

2022. jún. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
100%
A "külömbséges" helyesírás bajnok én voltam nekem szólt a kiosztás. :)
2022. jún. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
45%

Itt 10-ből 9 ember lenyomja a "Diplomás wok, meg van havi 800-am Ájtísként, meg befektetésekbű, meg 16 évesen vettem 2...faxt, 3 lakást hitel nékű." dumákat.


Én meg mindig azon gondolkodom, hogy milyen élete lehet annak, aki valóban diplomás, és valóban keres 500+ -t, de itt kommentelget? Az ilyennek kár az élet, ha nem megéli, hanem egy ótvar oldalon írogat.


(Igen, prolicsóróegyszerűmelósvagyokésapérómiskicsi.)

2022. jún. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
100%

#23:

Az a része nem neked szólt, hanem a #15-nek. Bocs.

2022. jún. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ma van az egyszerű melósok világnapja is.
2022. jún. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!