Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Itt minden nő nettó 600-at...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt minden nő nettó 600-at kereső Wellness királynő, akik az átlagos férfiakat már nem tudnák maguk mellé társnak elfogadni?

Figyelt kérdés

2022. jún. 14. 18:56
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
63%

" 3/7 A kérdező kommentje:


Nekünk gyárunk van, nem igazán nélkülözünk.


Normális válaszokat kérnék..."


B+!!!! Ez egy mai kérdező kommentje! Itt már az 1M-es IT-s bekaphassa!!! >:)

2022. jún. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
95%

22

Igen

" ide gyakorit olvasgatni kizárólag bőven átlag feletti nők járnak valami rejtélyes oknál fogva"

Egy két hülyét leszámítva akikkel itt leveleztem sikeres, értelmes, dipomás emberek voltak. Tanár ( esetleg egyetemi ) kutató, orvos, Infós ( mint szerénységem ) Sokan külföldről ( mint szerénységem ) Kőműves Kelemen vagy Tescos Julcsi jellemzően nem itt lóg munkaidőben. És ez a réteg nem csóró. A másik rész, a mamahoteles Vér Pistikék, akikban annyi ambíció nincs hogy bádogozzanak havi 1-2 misiért, hanm itt sínak, hogy szar az élet, pedig ők azok.

2022. jún. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyi, ha nektek az átlagnő egy csinos, fiatal nő, az átlagpasi meg a Jáksó, akkor nincs miről beszélni.
2022. jún. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 A kérdező kommentje:

#3


A Jáksó bőven átlag feletti.

Híres, gazdag, kiművelt, jóképű, tulajdonképpen alfa chad.(nem Gigachad)

2022. jún. 14. 21:55
 35/48 anonim ***** válasza:
84%
Jövök borzolni a kedélyeket én is. 700 ezer+ a nettóm diploma nélkül. Annak köszönhetem, hogy 4 nyelvet beszélek jól(magyar se az anyanyelvem). Jó adag szerencsével bekerültem egy multihoz egy olyan poziba, ahova diploma kellett volna, de akkor fontosabb vokt, hogy beszélem az adott nyelveket. Hát így. De ha ez megnyugtat valakit, ennek ellenére sincs saját ingatlanom, arra nem telik, egy pici házat bérelek Pest aglomerációban, azt se tudom, Magyarországon maradokbe, bár 10 éve itt vagyok lassan.
2022. jún. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
100%
Jáksó átlag feletti? Akkor egy darab szar is.
2022. jún. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
96%

28-as: "Én meg mindig azon gondolkodom, hogy milyen élete lehet annak, aki valóban diplomás, és valóban keres 500+ -t, de itt kommentelget? Az ilyennek kár az élet, ha nem megéli, hanem egy ótvar oldalon írogat."


Valóban diplomás vagyok (sőt, PhD-m is van), valóban keresek ennyit, de valóban nem vagyok elégedett ezen a ponton az életemmel. 50-hez közelítek, a férjem meghalt egy balesetben, a lányom lassan felnő, egyre kevésbé van szüksége rám, sok-sok év után költöztünk haza Magyarországra, a barátaim a világ másik felén élnek, és sokszor nagyon magányos vagyok. A felnőtt kapcsolatok témakörben alapvetően olyan kérdésekhez szoktam hozzászólni, amikor valaki özvegyen marad, vagy újra nyitna a párja halála után. Arra még nem állok készen, hogy úgy éljem az életemet, mint korábban, de ha valakinek segíteni tudok, talán már megérte, hogy néha hozzászólok. Sajnálom, hogy szerinted az ilyennek, mint én, kár az élet. Kívánom, hogy soha ne kerülj hasonló élethelyzetbe, és ne tudd meg, milyen!

2022. jún. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
97%
Csatlakozom az előttem szólóhoz. 6 diplomával, PhD-vel, nemzetközi menedzserként én is ide irogatok, itt szocializálódom / vezetem le a stresszt / élek társas életet / barátkozom. Baj?
2022. jún. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
39%

Futar nőként keresek 450 et.


Szóval nekem senki ne mondja hogy lehetetlen! És igen a pasik 250 el életképtelen kategória!

2022. jún. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
31%

Csak a pénz számít című emberek remélem minden jóérzésű embert az legyen férfi vagy nő remélem szélesen elkerülnek..

Örüljetek a magas fizetésetek ek de nem ettől lesztek értékesebb vagy jobb emberek..

Az meg egyenesen gyomorforgató hogy valaki kijelenti a mai reál magyar viszonylatokba hogy 250netto val a férfi nem férfi.

Nem a férfiak és nők tehetnek róla hogy az ingatlan árak 100%- al emelkedtek az elmult 15 évben. Ráadásul egy hitelcsomagra hivatkozva.

A valóság azonban a nyugati külföldiek népvándorlási hulláma ahogy egyre forróbá válik a talaj és a közbiztonság valamint a bevándorlási hullámok okozta "anomáliák"...

2022. jún. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!