Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a probléma velem?

Figyelt kérdés
Mások szerint is szép arcú, kedves, igényes nő vagyok. Sokat dolgozom, de emellett sokat járok szórakozni is (bár inni nem igazán szoktam), szeretek utazni, kirándulni, embereket megismerni. Nyilván vannak hibáim, mint mindenkinek, de alapvetően úgy érzem próbálom a legjobbat kihozni magamból. Sokat megkapom másoktól is, hogy csinos vagyok, nagyon szép az arcom. Hormonbetegségek miatt most híztam, de még így sem vagyok dagadt vagy kövér, kis plusz van rajtam, de az ellen is teszek, diétázok és edzek. Még se érdeklődik irántam senki, nem tudok ismerkedni. Mi lehet a baj velem?
2022. jún. 19. 13:08
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
0%

6-os vagyok.

Örülök neki, hogy heti 4...5-ször edzel, de akkor valamit az étrendeden kellene változtatni !

2022. jún. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
3%
Nem bírod a kritikát, azaz maximalista vagy. Na az biztos gond.
2022. jún. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
84%

10:

Le is írtad miért ismerkedsz nehezen: Szabadidődben barátaiddal vagy, ahol nincs lehetőséged új embereket megismerni, ha pedig máshol tetszik valaki, nem kezdeményezel. Bármilyen jól nézhetsz ki, bármennyire lehet jó személyiséged, ha senkinek nem mutatod meg, nem lesz kapcsolatod.

2022. jún. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

14:

Mindenkinek válaszoltam rajtad kívül privátban. Szimplán annyira unszimpatikus volt, ahogy írtad a választ, hogy neked ezért nem.

2022. jún. 19. 15:06
 15/29 anonim ***** válasza:
18%

Hány kiló vagy és hány cm magas?

Volt már itt olyan nő aki magas volt és ahhoz képest egy kicsit husisabb (állítása szerint), ezért "nagy darab" nőnek tűnt a kisebb, törékenyebb nők mellett. Ő is leírta, hogy ezért nála is sok férfi kiesik a jelöltek közül, mert így férfiasabbnak hat a megjelenése, és sok pasinak ez nem jön be.

Ha valaki folyton a testsúlyával van elfoglalva, az önkénytelenül szorongáshoz is vezethet. De mivel ez nálad hormonális, ezért ez egy ördögi kör. Ha el is akarnád felejteni, akkor sem tudod, mert a betegség miatt foglalkoznod kell vele. Könnyen kerülhetsz egy ilyen betegség miatt érzelmi spirálba (e körül forog az életed, és ezt látják a pasik). Nem mondom, hogy nálad ez van, csak ez is egy lehetséges verzió.

2022. jún. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

#14.) - Szerintem minden rendben a válaszommal, nem tudom melyik nem tetszet :)

- Az ismerkedéshez nem szép arc kell :D Hanem egy kívánatos, vonzó, megnyerő személyiség :)

- Szóval ebből kifolyólag nálad valami értékrendbeli hibák lehetnek...

2022. jún. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Mindenesetre, sok sikert a továbbiakban !
2022. jún. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

16-os

170cm vagyok, ehhez nagyjából 75kg körül. Elég erős a csontozatom az mondjuk igaz, 65-68kg körül szoktam mozogni alapvetően és akkor már elég vékony vagyok.

2022. jún. 19. 16:07
 19/29 anonim ***** válasza:
78%

Valószínűleg túl magasak az igényied a férfiakat illetően. Magyarán csak a legjobb képű, legmenőbb srácokat veszed észre, a többi jelenlétéről tudomást sem veszel. Szinte biztos, hogy vannak érdeklődők irántad is, csak te egyszerűen (akár tudat alatt) ignorálod őket. Egy részét meg akár tudatosan is, mert mondjuk nem elég magas, nem elég jóképű, nem elég izmos, az meg kopaszodik, annak meg ronda a bajsza, az meg kövér, az meg keveset keres stb...

Ha valóban szép arcú, kedves, mosolygós nő vagy akkor KIZÁRT dolog, hogy ne tetszenél senkinek!

Vagy még egy lehetőség, van egyszerűen hazudsz, vagy sokkal jobbnak látod magad, mint amilyen valójában vagy.

2022. jún. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
95%
Hol ismerkedsz? Mert lehet az a probléma, hogy nem ismerkedsz egyáltalán.
2022. jún. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!