Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a probléma velem?

Figyelt kérdés
Mások szerint is szép arcú, kedves, igényes nő vagyok. Sokat dolgozom, de emellett sokat járok szórakozni is (bár inni nem igazán szoktam), szeretek utazni, kirándulni, embereket megismerni. Nyilván vannak hibáim, mint mindenkinek, de alapvetően úgy érzem próbálom a legjobbat kihozni magamból. Sokat megkapom másoktól is, hogy csinos vagyok, nagyon szép az arcom. Hormonbetegségek miatt most híztam, de még így sem vagyok dagadt vagy kövér, kis plusz van rajtam, de az ellen is teszek, diétázok és edzek. Még se érdeklődik irántam senki, nem tudok ismerkedni. Mi lehet a baj velem?
2022. jún. 19. 13:08
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
84%

Szinte biztos, hogy a kisugárzásod nem jó. Lehetsz csinos, szép arcú, kedves, bármi, ha a kisugárzásod miatt nem közelednek feléd.

Én például kifejezetten nem mondanám magam sem csinosnak, sem szépnek (kancsal is vagyok). Adok magamra, nem vagyok igénytelen, és a férjem a mai napig féltékeny (egészségesen, nem úgy, hogy nem enged sehova). 50 éves vagyok, és még mindig előfordul, hogy kezdeményeznek nálam férfiak. Nem tudom miért. De biztosan olyan a kisugárzásom.

Ezt így látatlanban nem tudhatjuk, hogy nálad mi lehet. Esetleg nem vagy túl elérhetetlen? Nyitott vagy ha kezdeményeznek? Pl. ha buliban vagy, hajlandó vagy-e táncolni, sőt, adsz-e jeleket, hogy felkérhető vagy (nem csak egy sarokban ülsz visszahúzódva)? De ez cak egy példa.

2022. jún. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
22%
21. kövéreket nem szoktak felkérni táncolni
2022. jún. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Én sosem értettem az ilyen hormonzavaros kifogásokat...

Tavaly elején ~85 kg körül voltam (176 cm), aztán őszre (-20 kg) 65 kg-ot is elértem.

Jelenleg 66.6 kg (szóval sikerült elérnem a szinten tartást is) - így már a visszahízás sem esélyes.

2022. jún. 20. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

22: nem azt mindta, hogy kövér hanem hogy van rajta felesleg.

Rajtam is van. Nem 20 kg, de 5-10 kg igen.

Mégis felkérnek engem is táncolni.

21-es vagyok.

2022. jún. 20. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, én rendszeresen kinyalnálak ;)
2022. jún. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Én nálam kizáró ok ⛔️ ha valaki kövér.

Legyen az barát vagy akármi.

Egyszerűen nem tudom megérteni őket, hogy lehetnek ennyire lusták/tudatlanok..

Nem tudom, de én még barátkozni sem szívesen barátkozom kövérekkel.

2022. jún. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

⭕️ Ma egy lánnyal ismerkedtem, aki (mint kiderült) kövér volt.

🏀 És én frankón megmondtam neki a szitut, kezdjen el sportolni, mert még az arca is másmilyen miatta.

☎️ Egyből kinyomott :D De ha tudja magáról, hogy kényes téma (nem tudja elviselni/ szembe nézni a valósággal), akkor meg minek hozza fel ? :D

✅ De sztem mások is így vannak vele, a lusta kövéreket kerüljük :)

2022. jún. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

Mindenki a súlydolgon van itt fent akadva, de tényleg nem kövér vagyok😄 Nemrég kezdtem el a hormon gyógyszereket, tartom a diétát, ahogy írtam is már, heti 4-5x edzek, már be is indult a fogyásom egyébként. Megérteném, ha ez lenne bennem a taszító, de nem hiszem el, hogy minden férfit az a plusz 5-10kiló zavarna😄

21-es, az viszont lehet, hogy a kisugárzásommal van baj. Alapvetően mosolygós, kedves, csinos vagyok, de akár vékonyabb voltam, akár ducibb ( mert voltam tényleg ducibb is, akkor 20kiló felesleg volt rajtam) valahogy sosem éreztem jól magam a bőrömben. Lehet ezt megérzik az emberek😄

2022. jún. 21. 16:40
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

#28 hát úgy írtad le mintha az lenne az egyik fő probléma..

De az a helyzet, hogy nem igen tudná itt bárki elmondani a frankót a személyeddel kapcsolatban - ha úgy igazából egyikünk sem ismer téged és a személyiséged.. :|

Így nehéz megválaszolni a kérdésed és segíteni ez ügyben..

2022. jún. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!