Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A vékony lányoknál mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vékony lányoknál mennyire van jelen a BBW fétis?

Figyelt kérdés
A férfiaknál tudom hogy jelen van. Van egy ismerős nagyon kövér lány akinek viszonylag vékony helyes pasija lett tudom hogy azért mert a férfi ráizgul a kövér nőkre, mert most én is elhízott férfi vagyok eléggé, a nők között is jelen van ez a fajta fétis, találhatok én is vékony csinos barátnőt?
2022. jún. 19. 14:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Nem!
2022. jún. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyszer hosszú időn keresztül tetszett egy kövér srác, de nem azért, mert ilyen vagy olyan fétisem lenne, hanem mert annyira jófej volt.

Szerintem, ha csak ennyi a nagy terv, hogy majd hátha jön egy csaj, aki kifejezetten erre izgul, akkor az úgy elég kis valószínűséggel fog működni. :/

2022. jún. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
32%
Náluk a BMW fétis van jelen.
2022. jún. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
3. csak hiszed!
2022. jún. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Vékony nőként nekem mindig is a sportos alkatú férfiak voltak vonzóak (a párom is ilyen), számomra a túlsúly mindig is az egyik legtaszítóbb külső dolog volt.

A legtöbb vékony barátnőmnek és ismerősömnek sportos vagy átlagos párja van, egy jut eszembe, akinek testesebb barátja van, de ő is inkább mackós, mintsem az a durván elhízott.

2022. jún. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 harebell ***** válasza:
94%

Öö, a BBW kifejezetten a túlsúlyos NŐK iránti vonzalom, a nevében is benne van. De persze van olyan nő is, akinek a túlsúlyos férfiak a fétise.


Én amúgy vékony nő vagyok és túlsúlyos a párom, de nincs ilyen fétisem, egyszerűen ő fogott meg, a testalkat meg számomra önmagában annyira nem fontos. Szóval ilyet is találhatsz, nem muszáj ehhez fétis.

2022. jún. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

A nőkre eleve sokkal kevésbé jellemző, hogy fétisük lenne! A nőknek ízlésük van, amibe nyilván a túlsúly is belefér. Ha 200kg vagy, és 50kg-os nőkre hajtasz, akkor ennek az esélye nyilván közelít a nullához.

Milyen magas vagy, és hány kg? Nem jutott eszedbe az a lehetőség, hogy fogyj?

2022. jún. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha leszbikus, akkor lehet BBW fétise.

De te akkor főleg nem fogsz neki kelleni.


Inkább kezdj magaddal valamit, ha vékony, csinos nőkre ácsingózol, akkor neked is virítanod kell egy jobbfajta külsőt.

2022. jún. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%
Nőknél nem fétisnek hívják, ha nem a média által tolt külső jön be nekik, csak másfajta ízlésnek.
2022. jún. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

9

Ha egy 50 kilós nő 220 kilós férfiakra izgul, azt is fétisnek hívják, légy nyugodt. :DD

2022. jún. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!