Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban a férfi lakosság kb....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban a férfi lakosság kb. csak 1 - 2 %a lehet incel?

Figyelt kérdés
Azt látom hogy viszonylag kevesen vannak, általában névtelen fórumokon osztják az észt mint itt is, de szerintem mindig ugyanaz a 3 - 4 ember..
2022. jún. 22. 07:03
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
97%

Basszus, akkor a legnyomorultabb 1-2%-ba tartozok?

Eddig nem sajnáltam magam, amiért incel vagyok, azt hittem, nem ritka, de így mostmár...

2022. jún. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
97%
11, Látod. Még egy ok,hogy ki gyere belőle.
2022. jún. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
8-as: én ezt az incel dolgot úgy gondolom, hogy nyugodtan vonatkoztathatjuk mindenkire aki akar, de nem talál párt magának. Hiszen ez csak egy kifejezés egy állapot megnevesítése. Olyan mint amikor azokra akik pl. rock zenét hallgatnak, azt mondják általánosságban, hogy rockerek.
2022. jún. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
23%

Mennyi férfi van regisztrálva tarskeresore évek óta sikertelenül ? 🧐😅


Elég sok a nyomi incel csak nem ismerik el magukról.

2022. jún. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Az incel szó az angol "involuntary celibate" kifejezés rövidítése. Eszerint mindenki, aki akarata ellenére szexuális élettől mentes életet él, incel. Ennek az embercsoportnak több alkategóriája is van:


1. Aki hasztalanul keres és nem talál semmilyen partnert.

2. Aki már feladta a reményt, hogy valaha is talál partnert, pedig vágyik rá.

3. Aki nagyon válogatós, és ezért nem talál partnert.

4. Aki annyira pipogya, vagy annyira alacsonyan van az önbecsülése, hogy nem mer kapcsolatot kezdeményezni, pedig vágyik rá.


Szigorúan véve szerintem nem tekinthető incelnek az, akinek nincsenek vagy alig vannak szexuális vágyai, vagy más prioritásai vannak (pl. karrier), s ezért tudatosan a tartós magány mellett dönt. A nők körében meglepően sok ilyen van: vesz magának egy kutyát vagy cicát amit lehet dédelgetni, és egész jól elvan a maga kis világában. De a férfiak között sem ritka az ilyen, különösen a tudományos és a katonai pályán. Elég ellátogatni valakinek mondjuk a tatai lövészdandárba, s láthatja, hogy életerős, fiatal férfiak élnek önként, éveken át, szerződéses katonaként, csak férfiak lakta szállóban, 4 fős szobákban.

2022. jún. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
#13, én mindenre nyitott vagyok, inkább arra akartam célozni, hogy ezt fontos tisztázni, mielőtt számokba bocsátkozunk.
2022. jún. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

#14: A társkeresőkön sikertelen nők sincsenek sokkal kevesebben. Csupán a sikertelenség másképp történik meg velük, mint a férfiakkal. Míg a férfiak jelentős része egy randit sem tud összehozni magának a társkeresőkön; addig a nőknél inkább az a jellemző, hogy könnyen találnak randi-partnert, de csak kalandkereső, egy nő mellett megmaradni sem képes, gátlástalan hazudógép, szoknyavadász férfiakkal jönnek össze sorban. Ígérgetéssel és hitegetéssel átejtik, elcsábítják és felcsinálják őket, aztán egy-két hónap után, miután rájuk unnak, ejtve lesznek. Sorozatban mondjuk öt ilyen "kapcsolaton" átesni szerintem még kiábrándítóbb, mint azt megtapasztalni, hogy senki nem válaszol a levelekre.


Én férfiként néhány éve három évet voltam társkeresőn. S amikor rákerestem a korombeli nőkre, egyáltalán nem volt ritka az olyan aktív (azaz utoljára legfeljebb egy hete belépett) társkerső nő, aki már több, mint két éve regisztrált. (A regisztráció dátuma ugyanis az előfizetők számára látható volt.) Olyan nő is volt, aki már 5 éve fent volt. S nemcsak csúnyák és elhízottak voltak ilyenek. Mivel nem tudom elképzelni, hogy ők ne találjanak senkit, csak egy magyarázatot látok: sorozatosan olyanokkal jönnek össze, akik kihasználják, aztán eldobják őket. A társkeresők a jóképű szexvadász férfiak kiváló vadászterületei. A nők egy része egy pár ilyen tapasztalás után szerintem jó eséllyel besokall és fel is adja a társkeresést.

2022. jún. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
20%
#17 Viszont a nők pillanatok alatt találnának párt társkeresőn, ha nem kizárólag a tökéletes külsejű férfiak üzeneteit olvasnák el.
2022. jún. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
17, 18: egyetértek mindkettőtökkel. A nőknek olyan szempontból nehéz, hogy megtalálják azokat a férfiakat akik nem csak alkalmi dugást akarnak, viszont ebben ők is sárosak jellemzően, hiszen tudhatnák, hogy az extrém jóképű és gazdag, menő gyerek 99% eséllyel nem csak őket fogja választani és nem fog mellettük megmaradni. Szóval ha a nőknek több önkritikája lenne ÉS hajlandóak lennének a párkeresést kicsit objektívebb módon megközelíteni talán mindenkinek könnyebb lenne. Mert azt nem akarom elhinni, hogy a férfiak 80%-a nem vonzó, miközben egy átlag férfi 40-50%-os aránnyal húzkod jobbra társkeresőn. Szóval ha a fuckboy-ok nem kapnának ennyi lehetőséget, hogy hülyítsék a nőket (ami egyébként rajtuk múlik) megoldódna egy csomó probléma. A nők találnának normális férfiakat, akik kapcsolatot, családot szeretnének és nem csak kúrnának jobbra-balra, míg a férfiak végre kapnának esélyt.
2022. jún. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
49%

#15 " más prioritásai vannak (pl. karrier), s ezért tudatosan a tartós magány mellett dönt. "


Ha valaki önként dönt így, akkor az volcel és nem incel.


A kérdésre: ha lenne egy felmérés, akkor azok száma, akik incelnek vallják magukat, valóban pár százalék lenne (én 18-35 év közötti férfiaknál 5 és 10 közé teszem), viszont a próbálkozások ellenére is tartósan sikertelen és egyedülálló a férfiak legalább harmada lehet, de inkább 40 százalék körül. Ahogy emelkednek az elvárások, úgy kerülnek egyre reménytelenebb helyzetbe az átlaghoz közeli férfiak is. Valaminek történnie kell, amitől visszafordulnak a nők ezen a téves és abnormális úton, mert ez fenntarthatatlan és óriási problémák lesznek belőle.


25/F

2022. jún. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!