Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az incelek nagyresze miert a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az incelek nagyresze miert a pénzhiányra fogja azt,hogy nincs nője?

Figyelt kérdés
2022. jún. 28. 06:35
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy nő azt mondaná, hogy össze akar velem jönni, akkor azt hinném hogy viccel vagy csak ki akar használni.


Sajnos ez van, ilyen vagyok.

2022. jún. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
#11 Én is, de igazam is lenne.
2022. jún. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
93%
Mert valamiben jónak kell lenni a csajozashoz! Jó külső vagy pénz. Aki egyikben sem tud felmutatni semmit az incel lesz.
2022. jún. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
13. Arra esetleg nem gondoltal h a személyiségednek is megnyeronek kell lennie szerintem lehet akarmilyen adonisz es gazdag egy pasi ha túl taszító a személyisege.
2022. jún. 28. 15:45
 15/20 anonim ***** válasza:
25%
A személyiség annyiból számít, hogy ne legyél túl kedves vagy romantikus, de a külső és az anyagiak fontosabbak.
2022. jún. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
71%

"A személyiség annyiból számít, hogy ne legyél túl kedves vagy romantikus

"


xD

2022. jún. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

10-es: az ember előbb utóbb elfogad dolgokat. Ha egész életedben sikertelen voltál, levegőnek néztek a nők, akkor mégis mire fel legyen bárkiben is meggyőződés afelől, hogy ő jól fog tudni majd egyszer csajozni?

Azért 25+ éves korára az emberek nagy részének bőven kialakul a személyisége és bőven éri annyi negatív/pozitív tapasztalat, hogy le tudjon belőle vonni következtetéseket.

Én világ életemben sikertelen voltam a nőknél, amikor nem néztem ki különösebben rosszul akkor is és most is. Sose tudtam hogyan kellene kezdeményezni, de sosem éreztem azt, hogy nekem aztán feltélten oda kellene menni az XY csajhoz, csak mert külsőre bejön.

Voltak akik kezdeményeztek nálam, életem első (és vélhetően utolsó is egyben) barátnője is így lett. De a legtöbben akiknél valamilyen szinten mégis próbálkoztam mégis visszautasítottak így vagy úgy. Van aki finomabban van aki durvábban. Akik nálam kezdeményeztek utána ők is rendszerint már visszautasítottak. Szóval furcsa dolog ez.

Én pedig úgy vagyok vele, hogy elkezdtem ösztönösen megoldás után kutatni, vagy legalább magyarázatot találni a dolgokra.

2022. jún. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Pénz+külsőre szokták fogni. Tény, ha nincs pénzed emberszámba se vesz egy 25-30 közötti nő, aki már szülni, megállapodni készül.
2022. jún. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

tegnap 19:45

Tehát akkor az a baj, hogy nincs önbizalmad, nem kezdeményezel, nem nézel ki jól, jellegtelen vagy, nincs pénzed.


És akkor ebben a helyzetben várod, hogy a nők kezdeményezzenek, álljanak sorba nálad, hogy válogathass közüllük. Jogos.


Olyasmire nem gondoltál, hogy valamit rosszul csinálsz, és azon kéne változtatni?


Nem a másik hibáztatásán, nem mások beskatulyázásán és leírásán, hanem úgy a magad portáján sepregetni. Mindent megtenni, amit tudsz.


Az incelség nagyrészt fejben dől el, egy önbeteljesítő "jóslat", vagy egy negatív világkép, amihez negatívan viszonyul az ember, és a pozitív dolgokra nem is nyit.

Rengeteg nő van, akik keresnek társat, és nincs extra igényük...

2022. jún. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

"Tény, ha nincs pénzed emberszámba se vesz egy 25-30 közötti nő, aki már szülni, megállapodni készül."


Ha a reálisan nézzük, teljes mértékben érthető, hogy fontos szerepet játszanak az anyagiak, az a kérdés, hogy milyen mértékben fontos. Az incelek ezt a szintet szokták a valóságoshoz képest eléggé túllőni. Többnyire szerintem inkább az attitűd, mint a pénz maga számít e tekintetben.


Egy haveromat b*tatte egy excsaja, hogy mennyire nulla egzisztenciája van 30 évesen, jó, hogy nem az utcán él. Aztán pár veszekedés után kiderült, hogy nem a srác anyagi helyzete, hanem a hozzáállása zavarja. A srác kőkemény "éljük ki magunkat és lázadjunk" életet élt egy komolyabb szakítás után, a csaj meg nem tudta eldönteni, hogy ő mindig ilyen, vagy azért megkomolyodik majd egyszer.

2022. jún. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!