Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak hogy ne gyűlölet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ne gyűlölet legyen bennem az exem iránt?

Figyelt kérdés
Igazából elvoltam, nem hiányzott de tett valamit ami miatt nagyon meggyülöltem. Azóta ez van bennem napi szinten és rossz érzés.
2022. jún. 28. 07:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Ahelyett, hogy rá koncentrálsz, próbáld saját magad megfigyelni. Mit okozott neked az árulás? Mit váltott ki belőled, amiért ennyire dühít? Hol sérült a személyiséged az árulás miatt?
2022. jún. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Fókuszálj arra, hogy már nem része az életednek.


A korábbi időszakból a rossz lecke, a jó meg tapasztalat volt. Tudom, nem érdemelte volna meg a veled töltött időt, de már nem változtathatod meg.

2022. jún. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

7A bosszú kétélű fegyver

Ismertem olyat aki mindent aprólékosan meg szervezett kisemmizte az exét aztán tovább ment tönkre szerette volna tenni az új kapcsolatát

Na ekkor kezdödött hogy falba rúgott.

Aztán minél jobban leakarta taposni egyre jobban élt az exe

Pedig eget földet megmozgatott hogy a markában tartsa.

Aztán miközben szövögette intrikáit a fagyi visszanyalt.

Nem kell senkinek bosszúskodni.Ha valami nem megy és vállás a vége.Mindenki menjen tovább.Nem kell sem szerencsét sem rosszat kívánni.

A fejezett lezárult.

Mindenki éljen békében!

Tudod élni és élni hagyni.

Az erőt a bosszú mely fölösleges időtöltés hejett arra használni hogy a saját êletét széppé és boldoggá tenni!

Írom ezt úgy hogy elvált vagyok és nem egyszer be lettem csapva elárulta!

2022. jún. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Szexuálisan traumát okozott..
2022. jún. 28. 11:03
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom! Kérj szakszerű segítséget.De próbálj minden eröddel tovább lépni a múltat magad mögött hagyni

Ne engedd hogy egy életre megnyomorítson!

Ha leragadsz ő nyert!

2022. jún. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Hazugsággal/árulással hogyan okozott szexuális traumát? Kibeszélte a szexuális életeteket valakinek? Megosztott rólad valamilyen intim tartalmat?
2022. jún. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
13-as!Remélem ez minden hasonló féreggel így fog történni.
2022. jún. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!