Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem lehet megtalálni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet megtalálni a társkeresőn regisztrált nőket élőben?

Figyelt kérdés
Annyira utálom az internetes ismerkedést, mert ott bárki bármit hazudhat.

2022. jún. 28. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mit akarsz, akikkel találkozok társkeresökön azoknak van facebook profiljuk általában.

Én meg tudom őket találni, sőt jópárral már találkoztam 1-2 alkalommal az életben.


Most az hogy valaki behazudik valamit azt a csaj is meg tudja tenni irl.


Lemerném fogadni, hogy átvertek és itt kell keseregni.

2022. jún. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Öööö, akkor talán élőben kellene?
2022. jún. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem sincs rossz tapasztalatom ezen a téren. Én kb életemben kb 30 lánnyal szerveztem le randit online társkeresőről indulva. Mind valós volt. Egy bacott csak át, aki simán nem jött el. De az is valós csaj volt.


Én a társkeresőn néhány levélváltás után telefonos üzenetküldőre, vagy ha valaki nagyon "óvatos" akkor e-mailre terelem. De ott is 1-2 nap, pár levél vagy pár tucat üzenet. Aztán "ötletként" felhozom a telefonos beszélgetést. Ha van "összhang", általában az első beszélgetésnél megpendítem hogy tök jót beszélgettünk, és beülhetnénk valahova. Ha mondjuk több nap múlvára tudtunk csak egyeztetni, akkor üzenetküldőn, vagy telefonon tartom fenn az "érdeklődést". Aztán személyes találkozás. Ennyi.


Aki a telefonszámát megadta, és beszéltél vele, az már 99% hogy a randira is elmegy ha megígérte. Mert a szóbeli beszélgetésnek már van "nyomatéka", azt senki nem szereti felrúgni csak úgy ok nélkül. És a telefonbeszélgetésből adódóan csak valós személy lehet. (Szerencsére még itt a deepfake nem jelent meg.)


Nem úgy mint egy társkeresős levelezésnek. Az ottani levelezésnek kb tényleg semmi súlya... És az ottani egyeztetés is ennyire vehető komolyan szerintem.

2022. jún. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!