Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem megy a randizás, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Introvertált, csendes férfi vagyok. Volt néhány randim már, szeretnék barátnőt, de számomra idegen, sőt megterhelő egy kvázi ismeretlennel beszélgetni. A csajok elvárják, hogy órákat beszéljek magamról, de ez nekem nem megy, és szerintem nem is fog soha. Ötletek? (Tudom, menjek pszichológushoz.)

2022. jún. 30. 08:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kertészkedj, nevelj csemetéket, palántákat, esetleg bonsai fákat, nyugtató tevékenység.
2022. jún. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1-es, gondolom, hogy ezt poénos válasznak szántad, de lehet tényleg az lesz. Eddig kibírtam barátnő nélkül, akkor ezután sem lesz gond.
2022. jún. 30. 09:08
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem poén.


De gondolom már nem 18 vagy, talán egy időre mással kellene foglalkozni.


Amúgy bármilyen fura, vannak akik egyedül élik le az életüket, mert vannak ilyenek.


Tanácsokat könnyű adni, de megvalósítani nehezebb.

2022. jún. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem megy akkor ne erőltesd.
2022. jún. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"A csajok elvárják, hogy órákat beszéljek magamról"

Jé, ez nekem furcsa. Eddig azt hittem, hogy egy első/kezdő randi kb. 1 óra, és mind a két fél érdeklődik és beszél. (Állítólag a nők többet szeretnek beszélni.)

2022. jún. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%

"A csajok elvárják, hogy órákat beszéljek magamról"


Hát, azért a csaj mégsem mondhatja el, hogy hogy kefélte végig az ismertségi körét.

2022. jún. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
járjál társaságba, ott ismerkedj
2022. jún. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A nők inkább azt várják el, hogy hallgasd meg őket, ismerd meg az életüket, a problémáikat, adjál tanácsokat, egyszóval érdeklődjél irántuk. Egyébként is minden párkapcsolatnak az az alapja, hogy érdeklődjenek egymás iránt. De majd ha jön egy olyan nő, aki észre sem veszed, levesz a lábadról, akkor fogod tudni, mit kell csinálni, miről kell beszélgetni, de egyébként az a legjobb, ha van közös hobbi. Neked van hobbid? Olyan nőt keress, aki szintén szívesen biciklizik, esetleg evez a Dunában vagy futni jár, vagy szívesen meg el horgászni valakivel. Így kell keresgélni.
2022. júl. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!