Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a probléma azzal az ötlette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a probléma azzal az ötlettel, hogy segítsünk idejutni nepáli/nigériai nőket, hogy kapcsolatba kerüljenek egyedülálló férfiakkal?

Figyelt kérdés

Rengeteg egyedülálló férfi van Magyarországon és Európában, aki nem talál semmilyen párt, tehát nem válogat, mint a hasonló helyzetben lévő nők. Lehetséges, hogy ha egyszerűen több eladósorban lévő nő lenne, illetve ha a nők jobban támaszkodnának a férfiakra életszínvonal szempontjából, ezek a férfiak is párhoz jutnának és mindenki boldogabb lehetne.


A nőket nem zaklatnák, a most egyedülálló férfiak meg boldogan élnék családi életüket és még több gdp -t is termelnének.



2022. jún. 30. 19:42
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/262 anonim ***** válasza:
83%
Hozzál nekem is egy jó csajt onnan. Vagy ha kimész, küldj egyet😉
2022. jún. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/262 A kérdező kommentje:
Sri Lankán szerintem sok nő lenne, aki szívesen összeházasodna magányos magyar férfiakkal.
2022. jún. 30. 20:30
 13/262 anonim ***** válasza:
99%

Na mi a gond ezzel?? Gondolkozz.

Egy ember sem azért él a világon hogy mások játékszere legyen.

Csak azért idejuttatni nőket, hogy az incelpopulációnak legyen pina amire vadászhatnak... Normális vagy?


Amúgy meg menjél csak nyugodtan... De azt tudd hogy ott a család véleménye minden; ha fehér vagy, akkor már rossz szemmel néznek rád, ha nem vagy gazdag akkor nem vagy jó a lányuknak, ha nem ismered a kultúrát akkor mehetsz a francba. Ha itthon nulláról indítva egy luzer vagy, akkor a mélyen tradicionális afrikai országokban kívülállóként mínuszból indítva még ennyi tekintélyed sem lesz. Nagy tévhit hogy mindenki elalél a fehér ember látványától..

2022. jún. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/262 anonim ***** válasza:
2%

A baj az ötlettel mindössze annyi hogy a bevándorlók leginkább pont nem Nepálból jönnek, de nem is nigériából (bár onnan talán már jelentősebb a számuk mint a szaros Nepál esetében)

Amúgy csak politikai támogatás kéne rá, és teljesen kóser lenne, konkrét nemzeti párkiutalási irodát lehetne rá szervezni, ami újjabb vállalkozási lehetőséget jelentene a nemzet gázszerelőjének is. Ha ezt megírod nekik ezt feltétlenül tedd hozzá a levélhez!

2022. jún. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/262 A kérdező kommentje:

"Csak azért idejuttatni nőket, hogy az incelpopulációnak legyen pina amire vadászhatnak... Normális vagy?"


Csak azért idejuttatni őket, hogy a dolgozó gdp -t termelő "incelek" végre normális adófizető családos apukaként élhessenek tovább a darknet látogatása helyett?

2022. jún. 30. 21:09
 16/262 A kérdező kommentje:

Ezzel az ötlettel mindenki nyerne, azt leszámítva, hogy online a nők nem lennének ennyire privilégizált helyzetben.


"Egy ember sem azért él a világon hogy mások játékszere legyen.":


A legtöbb incel nem játékszert akar, hanem normális életet. Van nyilván egy ilyen réteg is, de ez a kisebbség és ők is megváltoznának a nő hatására.

2022. jún. 30. 21:11
 17/262 A kérdező kommentje:

Hoztam egy megoldást, ami mindenkinek jó:


Harmadik világbeli nők: Ugyanúgy élnének, ahogy otthon, csak európai életszínvonalon.

Incelek: Végre lenne lehetőségük elmenni randizni, ahol a személyiségüket is figyelembe vennék, nem csak a kinézetüket.

Nők: Végre nem zaklatná őket senki online és a munkahelyen. A meetoo mozgalom idejétmúlttá vállna és teljesen eltűnne.

2022. jún. 30. 21:16
 18/262 A kérdező kommentje:
Sikeres férfiak: Lehetőségük lenne választani az 50 -es évekbeli housewife és a modern nő között. Kinek mi.
2022. jún. 30. 21:17
 19/262 anonim ***** válasza:
98%
Az interneten elég sok ilyen oldal van. Miért nem keresed meg őket, ahelyett, hogy itt vagy?
2022. jún. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/262 A kérdező kommentje:
Már kipróbáltam a Tinder passportot. 20+ match pár órán belül. Még tervezgetem a dolgot, egyelőre inkább fejlesztem magam.
2022. jún. 30. 21:28
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!