Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azt hiszem beleszerettem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem beleszerettem egy nálam 15-20 évvel idősebb férfiba, megvan köztünk a kémia, viszont én nem merem felvállalni őt, mert eléggé szégyen a munkája és külsőleg sincs a topon a férfi. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2022. júl. 4. 21:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
59%

Mi olyan durva benne, hogy nem lehet felvállalni?

Amúgy emiatt egyértelmű a kérdésed.Hagyd békén szerencsétlent, úgysem akarsz tőle semmi komolyabbat.

2022. júl. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Dzsoki ***** válasza:
59%
Vállald. Magadnak vagy a többieknek akarsz megfelelni? Továbbá,milyen munkát végez,hogy ciki? Kukás,hullamosó vagy smasszer? Hogyan lehet bármilyen munka,ciki?
2022. júl. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
88%

Te is ilyen megfelelési kényszeres vagy?

Hagyd békén inkább a pasit.

N 30

2022. júl. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
82%
ha ezt így érzed akkor te valami világszám lehetsz. :D Egy introvertáltabb típusú ember akinek a munkája nem a legjobb, de a belsője megfogott. Arra lennék kíváncsi, te mivel foglalkozol és ha már előhoztad a külsőségeket megnéznélek, mert valljuk be minden nő egy pöppet el van szállva magától csak azért, mert többen nemtudnak uralkodni a farkukon és jobbhíján beérik a középszerűvel is. Nektek ez úgy jön le, hogy jók vagytok és ezért beszélgetnek veletek. Én többnyire csak nem akarok bunkó lenni és munkahelyemen éppúgy elbeszélgetek egy csúnyácska nővel, mint egy "széppel". Ebbe nem kell beleképzelni semmi hátsószándékot, hogy fel akarnálak csípni vagy valami. Talán a srác annyit sem érez irántad, mint te őiránta. Erre nem is gondoltál? Persze, hogy nem.
2022. júl. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
79%
Most akkor beleszerettél vagy nem, döntsd már el…
2022. júl. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
59%

"mert eléggé szégyen a munkája"


Hóhér?

2022. júl. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Parlamenti képviselő?
2022. júl. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Csingilingg88 válasza:
Hány éves vagy édesistenem? 8???
ápr. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!