Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy lány, kedves velem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, kedves velem, szemkontaktus folyamatos, nevemet kiemelve köszön, minden jel arra utal hogy tetszetek neki. ?!? Facebookon meg nem jelöl vissza sehogyse , pedig jól lenne írni is vele. Mi lehet ez hogy egyszer nagyon kedves,

Figyelt kérdés
és flörtölős, valamikor meg ridegebb ????
2022. júl. 6. 12:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
78%

Hát ha nem megy írásban,akkor maradjon a beszéd. Hívd fel! Vagy telszámot nem cseréltetek? Akkor élőben kell megoldani.


Aztán ügyesen, nehogy a nagy vonzalmat összekeverd azzal, hogy csak feláll rá...

2022. júl. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
10: Lehet nem jól markoltad ;) 11: Igen marad a személyes, nem a farkam irányít, mióta így “vonzódom” hozzá, más nő nem is izgat, nem érdekel. Csak meg akarom jobban ismerni, beszélgetni vele .
2022. júl. 6. 15:00
 13/20 anonim ***** válasza:
A vonzódás csak egy dolog .
2022. júl. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
13: Igen de nagyon is tetszik közben
2022. júl. 6. 16:25
 15/20 anonim ***** válasza:
És mi van a pároddal közben?
2022. júl. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
15: Ő vágja, már ezzel viccelődik is de meg beszéltük hogy nem lehet féltékeny mert semmi nem lesz
2022. júl. 6. 18:19
 17/20 anonim ***** válasza:
89%

Jobb, ha hozzászoksz, hogy a nőknél a flört nem feltétlenül jelent többet, mint egy puszta flört. A nők sokszor csak úgy flörtölnek, passzióból, de ez nem jelenti azt, hogy akarnak is valamit.


De amiket te leírsz, az nem a klasszikus flörtölés. Inkább úgy fest, mintha a nő udvarias, kedves akarna veled lenni, de valamilyen egészen más okból, mint a puszta tetszés (velem akkor szoktak ilyenek lenni a nők, amikor a munkahelyen valamilyen előnyt akarnak kicsikarni maguknak pl.).

2022. aug. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
65%

Én sem jelölnélek vissza, ha tudnám, hogy van barátnőd. Ráadásul lehet, hogy neki is van barátja.


Van egy srác, akivel gyakran összefutunk és egymásra mosolygunk, nem csak olyan köszönésképpen, hanem érezhetően tetszünk egymásnak. Rólam egyértelműen lehet tudni, hogy van párom, látott is már vele, gyűrű is van az ujjamon - nem lépett felém sosem és online sem keresett meg. Én nem tudom, hogy párkapcsolat szempontjából vele mi a helyzet, de természetesen én sem keresem meg. Egyszerűen jól esik ez a kicsi vibrálás, összenézés, mosoly, pozitív és feltöltő.


Ha bejelölne valamikor mégis, nem jelölném vissza. Nem azért, mert nem szimpatius, vagy kedves nekem - hanem azért, mert itt húzom meg a határaimat. Ha elkezdek vele beszélgetni ebben a helyzetben, azzal azt jelzem, hogy nyitott vagyok és lehet köztünk valami - és őszintén szólva még csábítást is jelentene számomra, hogy ebbe az irányba elábrándozzak. Ezt pedig tudatosan kizárom.

2022. aug. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
18: Igazad van. Lehetséges barátja van az ért nem lép előrébb.
2022. aug. 17. 11:39
 20/20 anonim ***** válasza:
50%
Igazából lehet, hogy nincs és már az is "elég", hogy neked van barátnőd. Ha szabad lennék, és tudnám, hogy a srácnak van valakije, ugyanígy nem jelölném vissza, mert nem akarnék ilyen tipusú játszmahelyzetbe belépni. Akkor is maradna a jól eső összemosolygás, minden más lépés nélkül. :)
2022. aug. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!