Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik a jobb megoldás az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobb megoldás az autó okozta társkeresési problémákra?

Figyelt kérdés
2022. júl. 16. 07:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Akkor...

Ha valaki villamoson csajozik, az azt jelenti, hogy övé a villamos?

2022. júl. 20. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
10 éves autó, vagy menő autó? Hát én tavaly vettem egy akkor 13, most már 14 éves autót, de elég menő szerintem. Még akár csajozni is lehetne vele. Mondjuk én utálok csajozni és szerencsére nem is kell, mert idén 10. éve vagyunk együtt párommal. De a lényeg (leszámítva persze, hogy autóval szerintem nem érdemes csajozni), hogy egy 10+ éves autó még k.rvára lehet menő :)
2022. júl. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!