Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Huszonéves szűz nők, mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves szűz nők, mennyire lenne nektek vállalható komoly kapcsolat egy harmincas pasival?

Figyelt kérdés
Természetesen komoly kapcsolta, nem szexkapcsolat, vagy ilyesmik.
2022. júl. 17. 03:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%
Ember, aki huszonévesen szűz a mai világban az vagy valami nagyon durván vallásos/szexuális, tehát normál esetben megközelíthetetlen, vagy minimum valami adoniszra vár. Nem feltétlenül külsőre, hanem személyiségre. Szerinted mennyi az esélye, hogy majd egy random idegen harmincas pasi lesz ez?
2022. júl. 17. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Semennyire, bár nem vagyok szűz
2022. júl. 17. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
12%
Vagy baromira el van hízva…
2022. júl. 17. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
30-tól 40-ig 😍
2022. júl. 17. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%
Csak akkor ha a 30 as féfi adonisz és milliomos 😘
2022. júl. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
15%

"Huszonéves szűz nők"


Muhahahahaha.....:DDDDDDDDDD

2022. júl. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
17%

Szerintem huszonéves szűz nők nem nagyon léteznek, vagy ha igen, akkor bányarémek vagy extrém vallásos irányzatot követnek (pl. baptisták). Előbbi kb. senkinek sem kell, utóbbi pedig csak akkor akar tőled bármit is, ha a gyülekezethez tartozol.


Amúgy a 20on éves csajok is heterogének: az exem 24 évesen jött össze velem (akkor 32 voltam).

Most Tinderen próbálkozok 34 évesen. Van olyan 23 éves, aki azt mondta, hogy nem zavarja a korkülönbség, ha más klappol, de volt olyan 27 éves, aki azt mondta, hogy nála max. +5 év fér bele. Amúgy jellemzően a korosztály idősebb részével van esély...


34F

2022. júl. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
59%
Engem elmondhatatlanul taszítanak azok a pasik, akiknek a szüzességem szempont. Pláne, ha még egy tizessel fiatalabbat is keresnek maguknál. Szánalmas.
2023. jan. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%
Van par, aki huszonevesen szuz es meg kevesebb, aki nem kuzkodik vagy mar tul van valami mentalis betegsegen es vallalhato allapotban van. Sok sikert, itt nem fogsz talalni.
2023. jan. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Igen, mert nehéz elhinni, hogy van, aki nem akart 13 évesen lefeküdni az első pasival, vagy hiába próbálkozott, nem sikerült párra lelnie?

A szüzesség nem szégyelnivaló dolog!


Kérdező! Nem vagyok szűz, de ez sokmindentől függhet.

2023. febr. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!