Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Huszonéves szűz nők, mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves szűz nők, mennyire lenne nektek vállalható komoly kapcsolat egy harmincas pasival?

Figyelt kérdés
Természetesen komoly kapcsolta, nem szexkapcsolat, vagy ilyesmik.
2022. júl. 17. 03:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
8. vagyok, csak hogy illusztráljam az álláspontomat: mióta leírtam az előző választ, 4 pasi is írt, hogy "hello hello, szóval akkor ugye te szűz vagy, beszélgessünk..." 🤢
2023. febr. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
11-es! Megtanultam ebben a topikban, hogy nem mindegy, mit írsz, és hogyan, mert egy-két perverz barom betalál. Szomorú.
2023. febr. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!