Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti mit éreztek, éreznétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit éreztek, éreznétek, amikor a párotok egy 12 éves kislányt bámul?

Figyelt kérdés

Tegnap a kislányunk táncbemutatóján voltunk.

Ő még picike,de az egész 8 évfolyam ott volt és bemutatót tartott.

A 6.asok,tehát 12 évesek között volt egy valóban gyönyörű szép kislány.Az arca is hihetetlenül szép volt és természetesen az alakja is.

Ügyesen táncolt természetesen,de nem magaslott ki e téren a többi gyerek közül,mégis rengeteg apuka rajta felejtette a szemét.

Egyfolytában mosolygott,látszott rajta,hogy élvezi,ugráltak a kis cicijei is,illetve pörgött rendesen a kis szoknyája is.

Nem vagyok féltékeny,félre ne értsétek,ami szép az szép,sose rendezek jelenetet,ha a párom megnéz egy csinos nőt.

Ez viszont kellemetlenül érintett.

Nincsenek megrontó hajlamai,a mai 12 évesek amúgy is simán kinéznek 15-16 évesnek is tudom.

Egyik osztálytárs apukája bőszen magyarázott páromnak,aki vissza se vakkantott neki.Oldalba böktem,hogy hozzád beszélnek és ekkor vettem észre,hogy kit is néz ilyen bőszen.

Ugye addigra a másik apuka is megtalálta,hogy mi vonja el a figyelmét és azt mondta,hogy:

Váhhh,na jaaaaa!

És nem csak ők ketten tették ezt.

Tudom,hogy semmi rossz szándék nincsen mögötte,de kérlek írjatok valamit,hogy ti hogy reagálnátok le,illetve esett e meg veletek hasonló?


2014. máj. 31. 11:15
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
19%
Azonnal elválnék!!! TŐLED!!!!
2014. máj. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
10%
Kérdező itt veled vannak bajok! Féltékeny vagy egy kislányra? Micsoda önbizalom!
2014. máj. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
97%

Ahogy írod: mindenki őt bámulta, te is.

Bizonyára rendkívüli jelenség lehetett.

Én is bámészkodtam már úgy, ahogy nem illik, - az USA-ban a kínai-néger-eszkimó keverékű arcokon, - de abban sem volt semmi rossz.

Vannak bámulni való dolgok.

2014. máj. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
19%

Tényleg veled vannak a bajod.

Ezen felhúzni magad. Ti nők kész viccek vagytok.

2014. máj. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 A kérdező kommentje:
Leírtam,hogy megbízok benne,hogy nincsenek gyerekrontó hajlamai és egyetértek azzal,hogy ami szép,azt meg kell nézni,de engem őszintén zavart,hogy egy ilyen fiatal korú kislányt ennyi férfi és ennyire megbámult.
2014. máj. 31. 11:27
 6/52 A kérdező kommentje:

Nem húztam fel magam,miért kell rögtön a másikat sértegetni?

Szerintem ez egy értelmes kérdés,amire szeretnék választ,nem pedig kioktatást kapni!

2014. máj. 31. 11:28
 7/52 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem félre értitek a kérdezőt. Nem azzal van baja, hogy egy nőn felejtette a szemét a férje, hanem, hogy egy gyereken. Ez mondjuk tényleg fura, mert egy 12 éves gyereket nem néz meg csorgó nyállal egy férfi. Ők még annyira gyerekek.
2014. máj. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem az a baj hogy nem téged csekkoltak a kanok, gondolom annak jobban örültél volna. Na meg hát hogy mást néz a pasid/férjed az meg természetes mert hát téged akkor lát amikor akar és ahogy akar, akár meztelenül is. De akkor igazán szép lányokat csak máshol lát.
2014. máj. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
11%
Kérdező: azért, mert te nem ismered be magadnak, attól még a többiek jól írták, hogy bizony féltékeny vagy. A féltékenység nem csak abból áll, hogy megbízol-e a pasidban vagy se. Sehogy se reagálnék az egészre, pláne ha még tudom is, h nincs mögötte rossz szándék! Az a baj kérdező, hogy te is tudod, hogy féltékeny vagy, mert még csak győzködöd magad arról, hogy de nem kéne így tenned. De az öngyőzködés nem egyenlő azzal, hogy nem vagy az.
2014. máj. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
80%
Egy 12 éves gyerek még törvényileg és mindenhogy gyerek. Nem tudom, hová szállt ezeknek a pasiknak az intelligenciája, hogy egy gyerekre néznek szexuális tárgyként, ez olyan pedomacis. Én is megkérdőjelezném azt, hogy milyen hajlamai vannak az illetőnek, ha ezt tennék a társaságomban. Arra is kíváncsi vagyok, hogy ilyen véresszájúan védenétek-e a kedves apukát, ha a ti 12 éves gyereketeket bámulnák szexuálisan. Jah, hogy az empátia egy kihalófélben lévő dolog? Értem.
2014. máj. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!