Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy lány, aki többet érez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány, aki többet érez irántatok, de ti nem éreztek iránta semmit (viszont jó vele a szex), felajánlkozik, hogy legyen köztetek szexkapcsolat, ha már több nem lehet, belemennétek a dologba, vagy úgy éreznétek, hogy ezzel kihasználjátok?

Figyelt kérdés
25F/23L

2021. jan. 29. 00:56
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Úgy érezném hogy rám akar akaszkodni, meg akar fogni, reménykedik abban hogy lesz valami komolyabb.

Voltam ilyenben, kösz, nem kérek belőle.

A vègén még ő verte ki a balhét hogy mást nőt is dugok mellette, pedig megbeszéltük hogy nem tartozunk elszámolással a másik felé.

2021. jan. 29. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván ilyenkor ki van használva aki kevésbé van benne a szívével is, de van aki először azt állítja nem szerelmes csak szex... És ha ez egész végét érné akkor döbbenne rá, hogy nagyon is hiányzik neki a a nő..
2021. jan. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Én nőként szerelmesen voltam benne ilyenbe. Inkább ne menj bele. Még rosszabb volt lezárni mint egy szakítást. Úgy éreztem, hogy kihasznált pedig tiszták és egyértelműek voltak a szabájok. Bármennyire mondja az érző fél, hogy menni fog csak ennyi legyen.. nem fog menni. Ha szexkapcsolat, akkor kizárólag szerelem nélkül. Ha egyik fél is többet érez akkor nincs folytatás.
2021. jan. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

*szabályok


utolsó vagyok

2021. jan. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

3-4. Valaszolot meg tudom erősíteni.

Ugyanez van velem is.

Mi meg nem zártuk le teljesen, de en mar nagyon a határon vagyok, mert egyszeruen nem megy. Borzalmasan faj, hogy csak hasznal, mint egy targyat. En meg szeretem es bármiben is benne lennek, csakhogy neki örömet okozzak. Lattam, hogy viselkedik a baratnoivel (nagyon régóta ismerjük egymast), es en is erre vágyom. Ha baratnoje van, megszakad a kapcsolatunk. Borzalmasan rossz ez az egesz.

Nagyon keves no tud tenyleg minden érzelmet kizárni szex kozben. Ha megis belemennel, akkor szex utan oltozz es menj el, ne beszelj az eletedrol, ne kerdezd a lanyt se az overol, mert szex utan jon az a ragaszkodó erzes, es ha erre raerositesz, meg rosszabb lesz.

2021. jan. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha jó vele a szex akkor már eleve szexkapcsolatban vagytok nem?! Kell hozzá bizonyos fokú érzelmi érettség a férfi részéről is hogy kezelni tudja a helyzetet, ne keltsen hamis illúziókat és "helyretegye" a dolgokat. Ha ez sikerül akkor jó (nem sérül egyik fél sem), ha nem tudod kezelni akkor a legkorrektebben úgy jársz el ha inkább nem mész bele.
2021. jan. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak a férfi részéről kell érettség hanem a női oldalról is. Ha egy nő elég érett akkor nem erre vágyik és nem megy bele ilyenekbe, mert tudja hogy sérülne. Szóval, ha valaki képes arra, hogy ebbe belemenjen, az valószínűleg nem elég érett nőként.

A szexben nem szabad tárgyként kezelni a másikat, hisz a legintimebb helyzet, ahol bizalom és érzelmek kellenek.


Ne süllyedjünk már ilyen mélyre hogy saját magunkat is és másokat is csak használati tárgynak tekintjük. Élő emberek vagyunk érző szívvel, és a legnagyobb hiba ha magunkra vagy másokra nem így tekintünk. Tiszteljük a másikat és akkor nem lesz fájdalom, vagy legalábbis nem akkora.

2021. jan. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én ezért utálom a barátság extrákkal dolgot, nem is megyek bele. Valaki elkezd idővel érezni valamit, és bár hihetetlennek tűnhet, de eddig a srácok akartak többet, mint én.

Nincs barátság extrákkal és kész, vagy nagyon ritkán működik.

Teljes ellentétem az egyik barátnőm, aki naivan belemegy és azt hiszi, majd beleszeret a srác. Utána minden "szexkapcsolata" után hallgatom, hogy ő teljesen beleszeretett a srácba, nem érti, ô miért nem és "kihasználta"(nem). De hiába magyarázom...

26L

2021. jan. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mi a f*van emberek szexnek nem a szerelem az alapja? vagy állatok vagyunk...
2021. ápr. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!