Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30-35 körül a taták közt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-35 körül a taták közt lehet csak társat keresnem mert a harmincasok nem vesznek emberszámba?

Figyelt kérdés

Ha megtudják a korom egyből váltanak, hogy szex?

Utcán forognak utánam a 20 évesek is. Én meg szeretnék szórakozni, nem tatákkal vergődni.a 40 eseket elnézve, kegyetlen a felhozatal társkeresőn.

És megalázó hogy harmincasok után nekem kell szaladni társkeresőn különben vissza se írnak, ha meglátna élőben megint más lenne.

Szólítgassak le utcán férfiakat vagy?


2022. júl. 18. 11:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Napi trollunkat olvashatták...
2022. júl. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Most másoljak be beszelgeteseket cseteléseket 30 asokkal?
2022. júl. 18. 11:16
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Elég zavaros a kérdés! Mi a merett fax van ?
2022. júl. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
58%
Elmúltál 30,és nálad 10 évvel idősebbeket tatázod le :D
2022. júl. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Akkor konkrétabban.

Isnerkedem harmincasokkal, megbeszéljük azt hogy majd találkozunk szórakozunk ismerkedünk megyünk ide oda, van rólam kép.

Aztán megkérdezi a korom, megírom hogy annyi mint te.

Ezután pálfordulás. Megkerdezi ha ugy alakulna, szexben benne lennék? Elterelem.

Ezután meg másnap harmadnap nekem kéne ráírnom, különben nem ír.

2022. júl. 18. 11:32
 6/17 A kérdező kommentje:

6 válaszoló

40 esek akik társkeresőn vannak!

Azok vannak tatázva, némelyiknek foga nincs, hatalmas has, ősz szakáll! Ránézésre sem néznek ki úgy, akikkel meg lehetne jelenni egy szórakozóhelyen.

2022. júl. 18. 11:33
 7/17 anonim ***** válasza:
40%
#8 nem tudom hol vagy fent, de 1 éve Tinderen meg Fb társkeresőn sok jóképű és jólszituált 40-es férfi volt fent, randiztam is velük, így lett párom. Persze, van egy rakás igénytelen hapsi is, de ezekkel nem kell randizni és ennyi.
2022. júl. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

#5

A mai világban már lassan az 50-es pasik is öregnek tartják a 30-as nőket magukhoz. Ez van, ilyen a világ. A 20 évesekre csurgatják a nyálukat azok is, és lemennek pincsibe is, csak legalább egyszer szétrakják nekik.

2022. júl. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell hozzá agysebésznek lenni, hogy rájöjjön az ember, hogy akiket te tatázol még azoknak sem kellenél állandóra. De, hogy értsd: A társkeresési piacon messze nem azon a szinten vagy, mint ahová gondolod magad.
2022. júl. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Kiöregedtél, ennyi. Ha normális családot akar az ember nem negyven közeli nőt akar magának hanem 25-30.
2022. júl. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!