Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30-35 körül a taták közt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-35 körül a taták közt lehet csak társat keresnem mert a harmincasok nem vesznek emberszámba?

Figyelt kérdés

Ha megtudják a korom egyből váltanak, hogy szex?

Utcán forognak utánam a 20 évesek is. Én meg szeretnék szórakozni, nem tatákkal vergődni.a 40 eseket elnézve, kegyetlen a felhozatal társkeresőn.

És megalázó hogy harmincasok után nekem kell szaladni társkeresőn különben vissza se írnak, ha meglátna élőben megint más lenne.

Szólítgassak le utcán férfiakat vagy?


2022. júl. 18. 11:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

#8: Csak álmodban. Hányingerem lenne egy ilyen bácsitól.

És még ti pofáztok itt a női igényekről, mikor a leharcolt taták ilyeneked művelnek szerinted.

Nyugi, csak annak jut így nő, aki kifejezetten gazdag.

2022. júl. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Szerintem te meg kamu vagy. Valami incelke próbálja szokás szerint lehúzni a nőket.
2022. júl. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

"#8: Csak álmodban. Hányingerem lenne egy ilyen bácsitól."

Nekem nem álmom. 😃Én is nő vagyok. Azt el is hiszem, hogy neked hányingered lenne, de vannak az érintett rétegben olyanok, akik szerint hozzájuk a lányuk korabeli nők valók, mert ők "férfiak", tehát nekik ez jár. És egyáltalán nem gondolják azt magukról, hogy tőlük bárkinek is hányingere lehetne. Nem. Ők még 70 évesen is szexinek tartják magukat, pedig nem, nagyon nem azok.

2022. júl. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
Mama én lassan 40 leszek, de a 20 as csajokat qrogatom és tudod miért? Mert megtehetem. Magyarul te is azzal dugsz akivel akarsz
2022. júl. 19. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
91%
Jó #14, de ha te lemamázod a nálad 8-10 évvel fiatalabb nőt, te sem vagy sokkal jobb mint ő, amikor 40-es hapsikat tatáz. Amúgy van aki tényleg papának néz ki már 40 pár évesen. Ősz haj, kövér test, igénytelen ruha. Van aki meg 50 évesen is nagyon jó pasi. Genetika.
2022. júl. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
Igen, troll, de mos komolyan. 30-asan még "jó pasi", 40 évesen már "tata"? Akkor legyen úgy mint a nőknél, 20 évesen jó pasi, 30 évesen so-so és 40 évesen tata. Na így már logikus.
2022. júl. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
#16: Minden relatív. Egy 40 körüli nőnek a 40 pasi jó pasi lehet, de bocs, hogy nekem a 20-as éveim első felében "tata".
2022. júl. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!