Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon gáz, ha egy 29 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, ha egy 29 éves srác sok közös programon vesz részt az anyjával (néha a teljes családjával), de nincs nagyon széles, kimozduló baráti köre (nincs nagy igénye rá)?

Figyelt kérdés
A lányok/nők ezt rossznak érzik?

2022. júl. 22. 23:28
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Egyébként többen mondják, hogy “jó pasi” vagyok, de elég magamnak való és egyáltalán nem nyomulok (ahhoz azért nem vagyok elég jó, hogy sokszor más kezdeményezzen és ha igen, arra se reagálok erősen).
2022. júl. 22. 23:31
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Semmi nem gáz, amikor a kereslet és a kínálat megtalálja egymást.
2022. júl. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Szóval elvileg nem kizáró ok :)

Csak van, akivel többször összefutok és míg ő barátokkal, én…

2022. júl. 22. 23:49
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Fasz tudja, én exemmel meg anyámmal is mentem már előadásra, meg mért ne még olyan is van hogy a nagymamámék is jönnek.

De nem tudom, ha túrázás közben látok fiatalokat az egyiknek az anyja meg apja általában megy velük, másik exemmel is mentem úgy nyaralni, hogy jöttek az ő szülei, ebbe nincs semmi szerintem. Bár tudom, tiniként ciki, meg mesét nézni is az volt suliba, aztán most meg sör mellett arról beszélünk néha hogy mindenki ugyan azokat nézte xd

2022. júl. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
13%

Figy én sem járok el sehová és nincs nőm 32 évesen. :) Tehát ez nem pozitív, de fasztudja... PÉnzem annyi, mint a fene amit el is baxhattam volna egy balul sikerült kapcsolatra. Mennyire tartós manapság egy kapcsolat? Mennyire lehet tervezni egy nőneművel? Ha lefial sem 100, hogy velem marad, vagy nem szopja le a postást, mert viszket neki.

Asszondom minden életvitelnek megvan az előnye és a hátránya. Ha nőd van pénzed nem lesz, a nincs nőd megmarad a zs.

2022. júl. 23. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
8%
Én fura ember vagyok és szeretem a fura dolgokat, ki csajozik úgy, hogy első randin közli, hogy plüssel alszik és kakaót iszik reggelente rajtam kívül? Én mer mért ne, ha meg exem talizni akar viszem anyámat is, mert csak, a rózsaszín egyszarvús póló meg megy a full fekete ruházathoz és nem b*zis PONT
2022. júl. 23. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Semuhi ***** válasza:
Ehj de ittatok xd enis
2022. júl. 23. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
19%
A nőknek már az is gáz, hogy tartod a kapcsolatot az anyáddal.
2022. júl. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Néha sajnálom itt gyk-n az embereket, csak téves képet ad és még az is megfutamodik a csajozástól, aki életbe 10/8 csajt feltudna szedni ha próbálkozna.
2022. júl. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Csak manapság kicsit nehéz próbálkozni is, szerintem: hol/mikor?
2022. júl. 23. 18:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!