Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok férfi miért akar ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfi miért akar ilyen kényszeresen társat találni? Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
Sok olyan férfit ismerek akik kényszeresen akarnak társat találni, ha pl. nem ír vissza már egy fél nap utàn a nő már pánikol hogy mi van mert fél hogy lekoptatták, minden oldalon ott van, mindenhol próbálkozik, ennyire kapcsolatfüggők lenne sok férfi? Miért nem tud egyedül lenni boldogan? Én már öt éve egyedül vagyok és teljesen boldog vagyok ennyire lelki szegények a férfiak? Tisztelet a kivételnek!!!
2022. júl. 24. 10:33
1 2
 1/13 Noren1989 ***** válasza:
92%

Van, aki szeretne csalàdot.

Van, aki szeretne cselédet.


A lelki szegénységről ne ejtsünk szót, nincs kimutatható eltérés a két nem közt.


Én személy szerint örülök, hogy elvagy egyedül, nyilvàn erre vàgytàl egész életedben.

2022. júl. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert azt gondolják hogy párkapcsolatban lenni, az egy boldogabb állapot mint egyedül.

Van akinek ez tényleg sikerült is, persze a többségnek nem sikerül.

2022. júl. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Nem minden férfi akar "mássá" változni, mint te...
2022. júl. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
Én nem akarok, van több partnerem akivel összejárunk dugni ez pont így jó nekem.
2022. júl. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
7%
azért vagy egyedül, mert senkinek nem kellesz.
2022. júl. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
5. Ezt miből gondolod?.....
2022. júl. 24. 12:02
 7/13 anonim ***** válasza:
21%
Nem mindenki magànyos befelé fordulò lélek.
2022. júl. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
31%

5 év hosszú idő. Elkezdtél magadnak kifogásokat gyártani miért vagy egyedül, mert senki mégsem be sem próbálkozik. Annyit szajkózzák a nők, hogy férfiaknak kell először lépniük, ezért nemhinném, hogy te bármilyen módon nyomatékosan a másik tudtára adnál bármit is(tetszik neked). Azt csak te tudhatod ezt megtetted-e, de annak is megvan az esélye, hogy ennek ellenére ignoráltak téged.

A másik gyanús dolog, hogy a "gyakori kérdések - társkeresési problémák" gyakori látogatója vagy.

De nyugodtan hitegesd el magadnak továbbra is, hogy nem vágysz senkire. :)


Magamról csak annyit, hogy vágyok kapcsolatra, de mivel nem vagyok egy hülyegyerek azt is tudom, hogy nekem nem való.

2022. júl. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Engem személy szerint nem érdekelnek a "társ nélküliséget választók" élete.

De a múltkor is kiírta valaki, hogy mennyire bünteti a nőket azzal, hogy MGTOW férfiak táborába lép.

Hozzáteszem pár héttel később ugyan úgy nyafogott a nőkről.

Legalább lenne tartása az ilyennek egyedül maradni!

Kérdezőnek csak annyit üzenek: Ne tegyél fel olyan kérdést, amivel elvileg nem foglalkozol és hidegen hagy!

2022. júl. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de nem is tudják, mennyire átjön ez a lányoknak, meg hogy ezzel mi a baj egyáltalán.


Nagyon feltűnő pl Tinderen is, amikor egy srác kétségbeesetten próbálkozik. Egészen máshogy ír, mint az, aki jól elvan, de már szeretne egy társat. Kb a képem látványától belém szeret és ha egy napnál többet beszélek vele, máris úgy gondolja, hogy én leszek a felesége. Ha meg egy óráig nem írok vissza, már azt hiszi, elveszített, meg nem érti, mi a baj.


Fiú ismerősöm is nyafogott sokat, hogy jaj ha lenne barátnője olyan boldog lenne, hiszen csak ez az egyetlen baja az életben, súlyosan depressziós, de ha egy lánnyal kimondja, hogy együtt van, akkor minden megszűnik egy csettintésre. Szerintem ott azért más baj is van, meg ilyen állapotban összejönni valakivel... Kb halálra van ítélve.


Érdekes, hogy a nőknek kezd el ketyegni 30 körül a biológiai óra, mégis a férfiak azok, akik kétségbeesetten keresik a párjukat, akik családot akár 40 fölött is alapíthatnak. (Igen biztos sok nő is ilyen kétségbeesett de én nőkkel nem ismerkedek)

2022. júl. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!