Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy harmincas pasi folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy harmincas pasi folyton a haverjaival lóg és bulizik, az mindig ilyen marad?

Figyelt kérdés

2022. júl. 24. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

fekete fehér igen nem...


butus kérdés.

2022. júl. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Noren1989 ***** válasza:
35%
Az is lehet, h meleg.
2022. júl. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Nem feltétlenül, például ha a haverjai elkelnek és nem lesz annyi idejük, akkor már nem fog tudni kivel bulizni.
2022. júl. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, sokan csináljak ezt tizen-huszonévesen, aztán jön a munka, több kötelezettség, egzisztenciateremmtés, elköteleződés, esetleg családalapítás és gyakran ezekre helyeződik a fókusz. Sokszor ezt nem lemondásnak élil meg az emberek, hanem egyfajta előrelépésnek, más lesz a fontos számukra. Ha valaki úgy él a harmincas éveiben, mint egy tini, az valószínűleg így is akar maradni. Mert nem motiválják ezek a szokásos dolgok. Így értettem.
2022. júl. 24. 18:47
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen.

Párom is állandóan ment ide oda haverokkal, egy napot nem bírt meglenni otthon. Mer nem jó egyedül és miért ne menne.

Amióta vagyok azóta van amikor este otthon van. Sokat van velem úgyh sokszor ha lesz valakinek valakije akkor visza vesz.

N 30

2022. júl. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól ,hogy most így él, még nem biztos, hogy így is akar örökre maradni. Lehet, hogy ő is vágyik komoly kapcsolatra, családra satöbbi, csak nagyon nem mindegy neki, hogy kivel. Ha találna olyan lányt,aki tudná motiválni, hamar felhagyna ezzel az életvitellel.
2022. júl. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%
Vagy keres valakit, vagy csak szeret partizni.. amennyiben talál egy számára megfelelő hölgyet, könnyen lehet hogy egyik napról a másikra leáll a bulizással.
2022. júl. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%
Mikor szakított velem a csajom én is ezt kezdtem el újra csinálni. Azóta sincs senkim, kicsit visszább vettem, de igazából szerintem ez normális.
2022. júl. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!