Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiként, mernél kezdeményezn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként, mernél kezdeményezni, egy ilyen kaliberű nőnél, vagy kevésnek éreznéd magad hozzá?

Figyelt kérdés
[link]
2022. júl. 24. 20:25
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
88%
Külsőre nekem ez átlag, de a vadászokat nem szeretem. Mondhatnám hogy ez az alap szint. Vagyis volt, mert már házas vagyok.
2022. júl. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Kevés lennék, az tuti, de a nő választ, így inkább azért megpróbálnám, mert inkább ő dobna ki, semmint azon agyalnék, hogy miért nem próbáltam meg.
2022. júl. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
38%

Nagyon öreg, belül üres, kicsit csúnya is, átlag alatti.

Hetes: en simán elhiszem amit írsz, mert csak az incelek szemében olyan nagy dolog egy modell csajt felszedni. Ez a csaj meg semmi. A csajom milliószor szexibb és szebb. Csak gyakorin két kategória is találkozik: az aki tudja hogy kell a céljait elerni, és az aki semmit nem ért el és minden eredmény óriásinak tűnik.

2022. júl. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
86%
Akik szeretik lőni az állatokat azokban van valami beteg hajlam a gyilkolas irant.. persze lehet hivatkozni a túl szaporodásra meg stb de ezek elvezik a vadaszatot ahogyan menekul az allat és ledurranthatjak..
2022. júl. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
49%
En nem a nő kinézete miatt írtam, hogy kétségbe vonom pár hozzászólás valóságtartalmat. Beleolvastatok egyáltalán a cikkbe egy kicsit jobban?
2022. júl. 25. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
18%

Egy panelproli soha nem fogja megérteni a vadászat kultúráját se egy fehéringes erdőt se látó korábbi phds okostojás.

Fel lehet keresni a soproni sulit, beülsz, aztán megpróbálod felfogni mi az a vadgazdálkodás.

2022. júl. 25. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 hollófernyiges ***** válasza:
54%

"megpróbálod felfogni mi az a vadgazdálkodás."


Olyasmi mint a prostitúció. Van egy tevékenység, amit lehet normálisan is csinálni, meg úgy is hogy eladod hogy vén, kiégett lelkű gazdagok élvezkedjenek rajza.

2022. júl. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
80%

16. “megpróbálod felfogni mi az a vadgazdálkodás.”


Gondolom nem állatok gyilkolása élvezetből. Vagy most már a bérgyilkost is szociális munkásnak hívjuk?

2022. júl. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
92%

Nem az én korosztályom, szóval nem próbálkoznék nála.

Egyébként voltam már asonló kinézetű (és korú) nővel, de ott a nő volt a kezdeményező.

2022. júl. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
86%

Vadgazdálkodás, aha. A vadak (=természet) tök jól elgazdálkodik egyedül is. Nem hiányzik az erdő élőlényeinek az ember, aki pár tíz-pár száz méterről a semmiből pár száz milliszekundum alatt meg tudja őket ölni, és esélyük sincs védekezni, hiszen hiába jók az érzékszerveik, a golyónál sosem lesznek gyorsabbak.


A gazdálkodás meg felesleges lenne, ha annyian élnénk emberek, amennyit a Föld el tud tartani. Akkor nem kellene "ritkítani" az állományt, mert kényelmetlen, hogy ők is élni szeretnének, ha már beszántották az élőhelyeiket. Vadászkáknak lenne a legnagyobb pofája, ha megjelenne egy az embernél ügyesebb faj, és elkezdené mondjuk lebombázni a városainkat, mondván, hogy hát sajnos túl sokan vagytok, kell nekünk a hely. Aztán miután lebombáztak meg kiraknának kaját, hogy na akik túléltétek, jó étvágyat, és még köszönjétek is meg :D


Az eredeti kérdésre: ez a nő valóban szép, de azért nem kell "kaliberekről" beszélgetni vele kapcsolatban. Átlagosan szép. És ne felejtkezzünk el a cikkhez készült fotók feljavításáról sem. Valószínűleg ha elmegy melletted a Tescoban, akkor nem ismernéd fel, csak egy átlag 40-es nőt látnál.

Ami a leginkább taszítóvá teszi, az ez a femináci duma a Ferrariról. Ilyen nyakatekert módon belemagyarázni totál baromságot egy autóba...hát nem lehet valami leányálom mellette az élet. Senki sem azért vesz Ferrarit, mert férfi vagy éppen nő. Hanem azért mert tetszik neki és száguldozni akar, vagy éppen státuszszimbólumnak akarja használni.

2022. júl. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!