Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek érdemes férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes férfiként kezdeményeznem egy olyan lánynál aki nagyon félénk, és nem mutat érdeklődést felém?

Figyelt kérdés

Engem eddig visszatartott erősen ez a természete, mert nem akartam a "páncéljával" bajlódni. A fő baj hogy nem látom az érdeklődést felém, de másnál sem nagyon látom, és tudom hogy talán a félénksége miatt nem alakulnak nála párkapcsolatok. Állítólag szűz is.

Attól félek aszexuális, el is könyveltem annak, de nem tudom miként járhatnák ennek utána.

A barinőjével nem vagyok túl jóban.

Mivel elég csinos, ezért teljesen érthetetlen miként maradt egyedül, de az is miként közelíthető meg. Bennem sem ébreszt túl sok kedvet ez a csendessége (tényleg nagyon csendes, hangja sincs), de emellett túl tündéri ahhoz hogy csak én vegyek észre, valami nem stimmel vele.

Mit mondanátok egy ilyen csaj kapcsán?



2021. dec. 24. 00:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%
Próbálj vele beszélgetni, szépen lassan hátha megnyílik. Ne ronts rá, mert elszalad :) Aztán ha nem megy, engedd el.
2021. dec. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Mielőtt kérdezitek:

A lány 20 körüli, én pedig (jó)pár évvel idősebb

2021. dec. 24. 00:11
 3/18 anonim ***** válasza:
86%
Mennyi a (jó) pár év? Lehet, hogy csak veled zárkózott, mert nem érdekled. az, hogy szűz csak kitaláció jelen esetben.
2021. dec. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
58%
Ha nem akarja (és látványosan nem akarja), akkor miért vagy egy értetlen hurka és miért nem akadsz le róla? Fogyatékos vagy vagy ennyire önző?
2021. dec. 24. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ébreszt fel benned semmit a csendesslége, akkor miért rugózol ezen? Ha csak a külseje fog meg, alapból nem jó a hozzáállásod.
2021. dec. 24. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Noren1989 ***** válasza:
79%

#5, mert fiatal, csini pipihusi a csajszi.


Kérdező: semmilyen jelet nem kaptàl, h moccannod kéne felé.


Fő kérdés: ennyire baxni akarsz?

2021. dec. 24. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
94%

"Nem látom az érdeklődést felém":látod,itt a lényeg.

Mi,félénk nők is érdeklődést mutatunk,annak,aki szóba jöhet,v tetszik nekünk.

2021. dec. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Én hasonlóan csendes vagyok vagyok, biztos nem annyira szép mint a kiszemelted, de a mindig tetszettem valakinek.

És ha nekem is tetszett vki akik azért megvolt az, hogy nézegettem felé meg ilyenek.

Beszéltetek már?

A csendesség nem mindig páncél,az csak egy tulajdonság vagy hogy mondjam. Nehezen oldodok fel idegenekkel.

De ha így állsz hozzá, hogy nem akarsz bajlódni a panceljaval akkor jobban jár ha békén hagyod.

Na meg ha rád sem néz, akkor nyugi nem érdekled.

2021. dec. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Beszélgettem már vele, barátságos volt velem, de ez még semmit nem jelent.

Ugyan igazatok is van azzal hogy az érdeklődést azt félénk csajként is ki kéne mutatnia, viszont ennyire elítélni azért mert szeretnék tőle valamit, egész ijesztő tőletek (tudom, kár komolyan venni)

29 vagyok amúgy, tehát van korkülönbség is, de öreg még nem vagyok

Az egész viselkedése, és a legjobb barinőjétől érkező info hogy szüzike arra enged következtetni hogy aszexuális. Más oka nem lehet, nem hiszem hogy pusztán neveltetésből fakadna ez.

2021. dec. 24. 09:19
 10/18 A kérdező kommentje:

"Ha nem ébreszt fel benned semmit a csendesslége, akkor miért rugózol ezen?"

Mert ha érdekelném a csajt, akkor bennem is felébreszthetne ezt-azt

Könnyen megszerethető a csaj

De nehezen megszerezhető

2021. dec. 24. 09:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!