Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme ismerkedni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme ismerkedni, ha roncsnak érzem magam?

Figyelt kérdés

Férfiként persze.


Én szerintem nincsen, engem úgysem érdemes megmenteni.


2022. júl. 27. 00:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Akkor minek kérdezed?
2022. júl. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
nincs, az ismerkedés nem segélyszolgálat, az emberek jól akarják érezni magukat
2022. júl. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
36%

Férfiként csak akkor, ha jó külsejű vagy, akkor lehetsz egy elveszett heroinista is vagy egy börtönviselt ember, lesz jelentkező, aki meg akar majd javítani.


Ha átlagos vagy az alatti, akkor elvárják, hogy maximális magabiztos legyél, soha ne mutass gyengeséget.


Ha nő lennél a többségnek még imponálna is, hogy kis törékeny, elveszett kis angyalka vagy.

2022. júl. 27. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szorakozohelyre van kedved beugrani ismerkedni,ha van ra jelentkezo? Bp
2022. júl. 27. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én elmegyek bárhova
2022. júl. 27. 01:50
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen van értelme ismerkedni, de egy jó pszichológussal kellene kezdened... A pszichés problémáidon az fog tudni segíteni. A soraid mint egy segélykiáltás, sajnos kívülről nem fog senki megmenteni.
2022. júl. 27. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%

“Ha nő lennél a többségnek még imponálna is, hogy kis törékeny, elveszett kis angyalka vagy.“


Persze. Pont olyanoktól, mint itt az oldalon, akik így is halálba frusztrálják a nőket. :D

2022. júl. 27. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha meghalljuk h börtönben volt NYOMÓS okért+szerfüggő akkor már rohanunk is a másik irányba,merz az olyan komoly kapcsolatra/család alapításra nem jó,mert vszinű nem fog beletenni a közös kasszába,max még a te pénzedet is elviszi...


Azt eltudom képzelni h vannak olyanok akik egy éjszakára elmennek velük (de az mem én vagyok :D)

2022. júl. 27. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, amúgy érdemes ismerkedned DE elsőnek tedd rendbe a magabiztosságod,mert az kell egy nőnek!


Meg amúgy is,ha nő vagy ha férfi ,ha magaddal nem vagy rendben akkor hogy várod el hogy a leendő párjelölted odalegyen érted?

2022. júl. 27. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sajnos jól látod, hogy elég kicsik az esélyeid. Saját tapasztalataim szerint is egy depresszióra hajlamos férfit általában mindenki visszautasít. Én is a pszichológust javaslom első körben, hátha az tud segíteni. A nőknél való próbálkozásokból való elutasítások depressziósan csak még mélyebbre lökhetnek a gödörbe. Annyit nem ér meg az egész.
2022. júl. 27. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!