Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A sztorim:22 éves vagyok 17...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sztorim:22 éves vagyok 17 éves korom óta dolgozom mint a gép.Igazábol egy dolog érdekelt mióta az eszemet tudom hogy ne legyek szegény.Sikerült felépítenem az életem Új ház,autó viszonylag anyagilag jó élet.?

Figyelt kérdés
Ezért viszont áldozatokat hoztam barátokat elengedtem igazábol 1 ember maradt melletem félig-meddig s ugye a munka miatt a discozás nálam 17 évesen véget ért.Sajnos rákellet döbbennem hogy bizony hiányzik egy társ az életemből jóképűnek mondanak és nagy dumás vagyok szóval külsőleg nincs gond.Tanácsokat kérnék hogyanis fogjak hozzá az ismerkedésnek hol próbálkozzak mik azok a jelek amikor tudom hogy tetszem a nőnek stb.?

2022. júl. 28. 19:17
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
7%
hogy vettél házat ha még csak diplomád sincs?
2022. júl. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
66%

Azért ne túlozzunk, én 14 éves korom óta húzom az igát, házam még nincs, autóim is lerúgott vén szakadt szarok.

No de ez semmit nem változtat azon,h milyen ember vagy. Nekem se sok életem volt/van,mégis van kapcsolatom, úgyhogy ne erre fogd,a toronyban lesz a hiba!

2022. júl. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
28%
Mindjuk szeretem a vén szarokat,ez nem ezen múlik! Ja és én már 25 vagyok! De a ház még nagyon hiányzik....
2022. júl. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

1 nem diplomáert adják😂😂

2 es nem fogtam semmire ezek csupán tények.0 társadalmi életem van/volt és ezen szeretnék változtatni

2022. júl. 28. 20:18
 5/27 A kérdező kommentje:
Lehet félreérthető voltam nem akartam nagyzolni nemvagyok szarember stb.Csupán mostmár szeretnék változtatni az eddigi életemen és társat találni csak kva nemtudom hogyan kezdjek hozzá
2022. júl. 28. 20:20
 6/27 anonim ***** válasza:
18%
Ha ilyen jó pasi lennél valójában, akkor nem itt adnál fel burkolt hirdetést!
2022. júl. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
92%
Ez mondjuk ismerős, áterzem. Az ên párom innen van az oldalról,de úgy gondolom, hogy elég nagy mákom van vele. Ugyanebben a cipőben járnék én is ,ha nem lenne. Még szerintem időben vagy haverkodj,kezdj el élni,be tudsz még pótolni mindent. Nekem is nehezemre esik, de próbálj ne azon rágódni,hogy miből maradtál ki,hanem csak előre nézni. Add önmagad és majd jön minden magától.
2022. júl. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

#6

Hidd el nekem, létezik ilyen elcseszett élethelyzet! Lehetsz te akármilyen csiszolatlan gyémánt,ha kb senki nem tud a létezésedről sem!

2022. júl. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

6.Te miről beszélsz milyen hirdetés te..😂😂anonim oldalon hirdetés🤣🤣

7. Az élésel nincs probléma mert ugyanúgy eljárok nyaralni,fürdő stb...A probléma azzal van hogy mivel nagyonhamar csöppentem bele a vállalkozósdiba és ez hétfőtöl-vasárnapig tart nálam ezért megsem fordult a fejemben eddig hogy nekem nő kéne viszont mostmár változtattam az életvitelemen és szeretnék társat és ebben szeretnék tanácsokat hogyan kezdjek hozzá

2022. júl. 28. 20:36
 10/27 anonim ***** válasza:
60%
fiatal vagy, egyetem esetleg? ott sok a szép lány akár levelezőn is.
2022. júl. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!