Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A sztorim:22 éves vagyok 17...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sztorim:22 éves vagyok 17 éves korom óta dolgozom mint a gép.Igazábol egy dolog érdekelt mióta az eszemet tudom hogy ne legyek szegény.Sikerült felépítenem az életem Új ház,autó viszonylag anyagilag jó élet.?

Figyelt kérdés
Ezért viszont áldozatokat hoztam barátokat elengedtem igazábol 1 ember maradt melletem félig-meddig s ugye a munka miatt a discozás nálam 17 évesen véget ért.Sajnos rákellet döbbennem hogy bizony hiányzik egy társ az életemből jóképűnek mondanak és nagy dumás vagyok szóval külsőleg nincs gond.Tanácsokat kérnék hogyanis fogjak hozzá az ismerkedésnek hol próbálkozzak mik azok a jelek amikor tudom hogy tetszem a nőnek stb.?

2022. júl. 28. 19:17
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
79%
Első válaszoló, nemcsak a diplomásoknak van saját házuk 😮😀
2022. júl. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
10.17 éves korom óta válalkozóként dolgozom tehát ez nem játszik
2022. júl. 28. 20:43
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
ÉS ha vállakozó vagy akkor? Láthatóan van pénzed, , a levelező az heti 1 nap.. vagy járj el bulizni akkor, közösségbe , szakmai körökbe bztos más is űzi azt a tevékenységet, szakmai megbeszélésekre is elmehetsz.
2022. júl. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
11# nyilván, de elvétve akad aki diploma nélkül ilyen jól keres.
2022. júl. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
84%

13

Biztos nem hülye, és eszébe jutott már,de mint írta, hétfőtől vasárnapig doglozik. Ugyanebben a helyzetben élek én is, annyi különbséggel,hogy nekem nyaralni se sikerült, strandra is csak kb 3 évente jutok el. Ez a legsúlyosabb gond kérdező! Ezt,hogy egy deka szabadidőd nincs, nagyon rosszul viselik a csajok(jogosan.) Ment már rá kapcsolatom erre, jelenleginél is voltak miatta gondok.

2022. júl. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
ha ennyi munkád van akor mondjuk vegyél fel egy asszisztenst? meg helyettest? Már több lesz a szabadidőd.
2022. júl. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

15.Te akkor vágod a helyzetem.A többiek látszólag leragadtak ott hogy van diploma nélkül pénzed🤣Pedig kva nem ez a lényeg

Ezen a életvitelen változtatok nem fogom annyit dolgozni mert tudom hogy így csak aranyásók álnak meg melletem

Azt értsétek már meg légyszives hogy 5 éve nem volt kapcsolatom mégcsak nőm se(prostihoz azért eljártam)Nemtudom hogyan kellene elkezdeni az ismerkedést,hol lehet normális nőket találni

2022. júl. 28. 21:12
 18/27 anonim ***** válasza:
de mi az a munka amit 17 éves krodtl csinálsz?
2022. júl. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
és vállalkozni nem csak 18tól lehet?
2022. júl. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Építőiparban dolgozom a törvények sosem izgattak
2022. júl. 28. 21:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!