Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy egyszerű melós hol ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy egyszerű melós hol ismerkedjen?

Figyelt kérdés

Tudtok adni pár tippet hogy ismerkedjen egy közmunkás? Már fiatalon kisiklott az életem és ezért tartok itt anyagilag.


Elvárásom annyi hogy 35 évnél ne legyen idősebb! Lehessen vele tervezni, beszélgetni, és vékony testalkatú legyen.



#közmunkás #Rendes arc
2022. júl. 29. 05:53
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
75%
A munkahelyén. Úgyis ott él.
2022. júl. 29. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
68%

Mindenféleképpen a gépsorok közt, a szalagmunka közben, tűz-balesetvédelmi oktatás közben, esetleg a műszakvezetőnél való smúzolás közben, vagy álláskeresés-állásinterjú során.


Ez az "egyszerű melós" állandó téma valami fétis?

2022. júl. 29. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
81%
Melóhelyen.
2022. júl. 29. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

De a munkahelyi kapcsolatoknak nincs jövője.


Más ötlet?

2022. júl. 29. 07:00
 5/29 anonim ***** válasza:
72%
Közmunkás vagyok, szedem a szemetet, nyalom a flasztert, ülök a betonon a 40 fokban. Topmodellek jelentkezését várom. Jelige: kilóg már megint a partvisnyél.
2022. júl. 29. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

#5


Ez szerinted vicces? Kigúnyolni másokat?

2022. júl. 29. 07:10
 7/29 anonim ***** válasza:
88%

Talán azt az időt amit önsajnáltatással illetve kérdés kiírással töltesz használhatnád arra,hogy mérlegeld a lehetőségeid/helyzeted és erőt vegyél magadon,majd változtass.

Mielőtt jönne a "könnyű okoskodni" jellegű válasz elmondom,hogy tudom milyen helyzet ez de én léptem a változás érdekében.

2022. júl. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
De miért lenne kötelező változtatni? Becsületes ember vagyok és úgy is dolgozok. A szüleimmel élek. Nincs luxus de kijövök ebből a kis pénzből. Miért kell lenézni a dolgos rossz sorsú embereket?
2022. júl. 29. 07:55
 9/29 anonim ***** válasza:
88%
Becsületes ember vagy és úgy is dolgozol. Nincs ezzel baj, ha beletörődtél abba, hogy már fiatalon kisiklott az életed.
2022. júl. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Itt a faluban nem sok egyébb munkalehetőség van. És azért nem tanultam tovább mert a szüleim idősek és betegek voltak. Kénytelen voltam dolgozni menni és haza adni a pénzem.
2022. júl. 29. 08:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!