Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy egyszerű melós hol ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy egyszerű melós hol ismerkedjen?

Figyelt kérdés

Tudtok adni pár tippet hogy ismerkedjen egy közmunkás? Már fiatalon kisiklott az életem és ezért tartok itt anyagilag.


Elvárásom annyi hogy 35 évnél ne legyen idősebb! Lehessen vele tervezni, beszélgetni, és vékony testalkatú legyen.



#közmunkás #Rendes arc
2022. júl. 29. 05:53
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
88%

#7 vagyok

Ki nézi le?

Pontosan tudom milyen helyzet ez mivel átéltem. Sokan persze nem hiszik de ez a tapasztalat sok pozitív dolgot hozzátett a mentalitásomhoz. Viszont mit akarsz olyan embertől aki tervezni akar hogyha te nem vagy képes változatni. Ebben az esetben a "tervezés" csak üres szó tartalom nélkül.

2022. júl. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Ha te előző nem is, de a legtöbb helyen lenézik az én helyzetemben élőket. Én megértem hogy rossz lehet azoknak is kicsit akik felsőoktatásban évekig azért tanulnak hogy később elmondhassák hogy ők többek mint akiknek mondjuk 8 általános, szakmunkás, érettségi végzettségük van csak. Aztán szembesülnek vele hogy teljesen mindegy mit értek el. Mert vannak buta emberek mindegyik végzettséggel. Vagyis olyan mintha hiába tanultak volna. Elmarad az érzés hogy megtudják magukat különböztetni másoktól. 🙃
2022. júl. 29. 08:10
 13/29 anonim ***** válasza:
88%

Engem is lenéztek de nem emiatt léptem.

Már nem éreztem jól magam és változtatni akartam. Viszont a mai napig tudom hol voltam 5 éve és összehasonlítva a mostanival teljesen megérte. Csak fel a fejjel.

2022. júl. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
34%
Az állványon.
2022. júl. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
37%
Mondjuk a közmunkás utcaseprő lányokkal. Az való neked.
2022. júl. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Rosszindulatú válaszokat kerüljétek! Ez nem az a kérdés ahol a saját sérelmeiteket kitölthetitek máson.
2022. júl. 29. 08:53
 17/29 anonim ***** válasza:
56%
Na spamelj már.
2022. júl. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
81%
Pedig ez az igazság, nem sérelem. Tengődsz közmunkás béren anyádék nyakán, de azért a nő az kéne mi? Gondolom legyen fullos luvnya, mert a kolléga aki nem lufimellű, az nem tetszik.
2022. júl. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
A kis mell tetszik. Hétköznapi smink nélküli arc. De ne legyen nehezebb mint én a 70 kilómmal.
2022. júl. 29. 09:33
 20/29 anonim ***** válasza:
83%
És nincs ilyen lány a közelben sehol egy db se?
2022. júl. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!