Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy egyszerű melós hol ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy egyszerű melós hol ismerkedjen?

Figyelt kérdés

Tudtok adni pár tippet hogy ismerkedjen egy közmunkás? Már fiatalon kisiklott az életem és ezért tartok itt anyagilag.


Elvárásom annyi hogy 35 évnél ne legyen idősebb! Lehessen vele tervezni, beszélgetni, és vékony testalkatú legyen.



#közmunkás #Rendes arc
2022. júl. 29. 05:53
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
De van. Fentebb írtam a munka közben nem akarok ismerkedni. Máshol nincs lehetőség. Mindenki ismer mindenkit a faluban. Van pár gazdag gyerek nekik kiemelt figyelem jár. Az én típusúm meg a lúzer. Ha bemegyek a közeli városba ott meg a nők elfordítjàk a fejüket.
2022. júl. 29. 09:45
 22/29 anonim ***** válasza:
69%
#12 mondjuk ezek szerint te is lenézed a diplomásokat és szerinted jó az hogy te beletörődtél a rossz sorsodba. Akkor ne panaszkodj, hanem keress lányt a te szinteden
2022. júl. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

22


Nincsenek szintek. Mindenki ugyan olyan bödöset xarik.

2022. júl. 29. 10:20
 24/29 anonim ***** válasza:
57%
Hát mert lúzer is vagy. Nekem se kéne közmunkás. Főleg, hogy ki sem akarsz belőle törni.
2022. júl. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
47%

#23 és egy párkapcsolatban csak az számít ki milyet xarik?

Mert pl ha egy nő családot akar alapítani, akkor édes kevés ahoz az a minimál béred, meg az hogy a szüleiddel laksz. A csaj meg valszeg nrm eltartani akar majd téged, hanem egyenlő felekként benne lenni a kapcsolatban. Vagy szerinted egy amviciózus nőt nem fog zavarni, hogy te beéred azzal ahol most vagy? De fog. Keress hozzád hasonló nőt és akkor meg van oldva a probléma

2022. júl. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
3%
Kérdező, a nőknek nincsenek érzelmeik, mint itt is kiderült a válaszokból.Csak felszínes és anyagi szempontok alapján választanak párt, ha a gazdag párjuk valamiért csődbe megy, akkor őt is el fogják hagyni, a nők ilyenek...
2022. júl. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
45%
Na megszólalt a másik közmunkás. 😂
2022. júl. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
másik gyárban
2022. aug. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Rosszlányok.hu és már mehet is a romantikázás. Imádom mikor elfogy egy

2 palack bor és arra ébredek az éjszaka közepén hogy a nőci jobban horkol mint én.

2022. aug. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!